Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 19.5.2024, svátek má Ivo 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Michelle A. Motuzas: Šamanské léčení

04.03.2021   Renata Petříčková   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Michelle A. Motuzas: Šamanské léčeníIntuitivně laděné karty probouzí chuť ponořit se do všech svých životních témat. Autorka vám představuje své dílo s laskavostí a nabízející láskou, kterou nelze odmítnout. Ostych ze šamanské energie je pryč, nechávám si pouze pocit, že v těchto kartách vše živé ovlivňuje vše živé.

 Vykládání karet nemá paušální pravidla a i když nám tu je doporučeno pár způsobů výkladu, můžete si vytvořit své vlastní. Přesto jsem tentokrát měla chuť vyzkoušet ta, která autorka doporučuje, už jen proto, abych získala cvik a ochutnala, jak karty chutnají tomu, pod jehož rukama byly stvořeny.
„Někdy i jemný posun ve způsobu vnímání stačí, aby se změnila celková energie. Pamatujte, že příroda usiluje o zachování rovnováhy. To jen naše vnímání a hodnocení způsobují, že si myslíme něco jiného.
Je ve vašem životě něco, na co pohlížíte příliš rigidně? Jste si jisti, že to vy jste středobodem dramatického dění, které se kolem vás odehrává? Možná by pomohlo osvojit si určitý odstup od událostí, pohled z jiné perspektivy, aby se vaše hodnocení dané osoby nebo situace posunulo od pocitu nepřijatelnosti k postoji „tak to teď je, ale nezůstane to tak nadlouho.“ Když se oprostíte od určitého úhlu pohledu, dáte současně věcem možnost, aby se ubíraly přirozenou cestou a nalezly opět rovnováhu.“
Byla karta, která mi vyšla jako první… drama, drama… všude kolem. A to je pravý čas vyzkoušet i další karty a udělat si díky nim malou mapu svého současného života, své situace.

Karty pro hluboké křižovatky
Někdy se stane, že v životě stojíte na křižovatce, ze které se nemůžete hnout. Proto, že se vám nikam nechce a vlastně nevíte, kam směřujete. Jste ztracení. Nebo víte, ale do nových řešení se vám nechce, necítíte se na ně připraveni. Nebo z různých jiných důvodů. Ale právě pro takové chvíle jsou karty &Samanské léčení jako dělané.
Jemně, ale hluboce nám osvětlí, proč stojíme na této křižovatce a jak se skutečně cítíme. Proč tu jsme. Mnohdy to uvolní emoce, ale také přinese důležitou malou i větší informaci, díky které tuto křižovatku začneme skutečně vnímat jako životní šanci.

O autorce:
Michaela A. Motuzas je intuitivní umělkyně, která do svých děl vkládá pestrou energii, jež má každého dovést k jeho vlastní tvořivosti, jež pro něj bude léčivá. Karty jsou pak pěkným spojením moudrosti a umění. Je autorkou několika karetních sad s přírodní a šamanskou tématikou.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, SE, 2021, www.synergiepublishing.com


 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1185 s