Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pondělí 20.5.2024, svátek má Zbyšek 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Bernadette von Dreien: Christina, kniha II, vize dobra

16.03.2021   Renata Petříčková   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Bernadette von Dreien: Christina, kniha II, vize dobra„Nejúčinnějším způsobem, jak začít, je aktivovat ve svém každodenním životě svého vnitřního pozorovatele a nejprve identifikovat své osobní vzorce myšlení a jednání, a ty následně transformovat. Transformace neboli změna vzorců jednání je pravděpodobně nejpracnější, zároveň však nejdůležitější fází ze všech…“

... a s tím lze souhlasit. Pokud máte rádi Christinu, tak v tomto díle si přijde na své, je totiž z velké části koncipován jako učebnice praktických dovedností a tipů, jak změnit svoje myšlení, chování, jak ho upravit tak, aby se nám v tomto světě dobře žilo.
Jak v sobě rozvíjet své talenty, smysl života a radost ze života, jak efektivně projít i méně šťastnými obdobími a jak rozvíjet lásku, vztahy a vůbec, díky všímavosti pak nepřehlédnout hezké příležitosti, které nám život nabízí.
Co kniha nabízí:
  • Podíváme se do Christina dětství a mládí, na dobu, kdy ukončovala školní docházku a jak se začínala projevovat i ve veřejném životě
  • Zajímavé je povídání o duších, o tom, z kolika částí sestává a že možná jedna duše může být vtělena v jeden čas do dvou různých lidí, nebo dvě duše v jedné – vždy proto, aby se tak připravila na svůj další úkol nebo si něco efektivně prožila
  • Načíná téma Atlantidy a Ježíše, také vysvětluje Akášu
  • Praktické tipy pro navýšení našich vibrací, štěstí, smyslu, abychom se sjednotili… postupně se dostává až k nadcházejícímu zlatému věku, který je dle ní před námi.
Mnohdy se můžete cítit jako Christina matka, která v některých chvílích ztrácela nit a to, co Christina ve své knize uvádí, je bezpochyby nadčasové. Témata jsou různorodá, ale celkově to, co se dočtete je jedním slovem ohromující. A zůstává po tom všem jeden velký otazník.
Bude to tak?
Je to tak?

A i kdyby vám zůstal v praxi jen ten seznam věcí, na kterých chcete efektivně zapracovat, a ostatní zůstane v pozici úžasného dokumentu, který jste si právě přečetli, i to bude nádherný a plný čtenářský zážitek.
Nevím, čím to je, ale Christiny knihy jako by mi ožívaly ve fantazii. Mají prostor, mají grády a tento díl je zas o pěkný kus lepší než ty předchozí.
A my se můžeme těšit na další.

„Ve svém nejhlubším jádru jsme všichni stejní. Nikdo není dále než ostatní, nijaké světlo není jasnější než ostatní a žádný životní úkol není důležitější než ostatní. Všichni jsme božské bytosti, jež zde sbírají zkušenosti jako lidé, a nikoliv lidé, z nichž se stávají božské bytosti.“


O autorce:
Bernadette von Dreien, občanským jménem Meier, se narodila a žije ve švýcarském Toggenburgu. Je bývalou vrcholovou reprezentantkou v lehké atletice. V současnosti působí jako přírodní léčitelka. Je vystudovanou lékařskou asistentkou a v letech 2013 – 2017 studovala přírodní léčitelství se zaměřením na tradiční evropské přírodní léčitelství. V současné době žije se svou dcerou Christinou a synem Mariem v obci Dreien ve švýcarském kantonu Sankt Gallen.
Vydalo nakladatelství Anch Books, 2020, www.anch-books.eu
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0265 s