Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 19.5.2024, svátek má Ivo 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo, klíč k transformaci

18.03.2021   Renata Petříčková   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo, klíč k transformaciStůjme si za pozitivním a nenechme se zlomit. To je poselství této knihy, které jsem si odnesla. Ale přiznám se, že čtivo to pro mne bylo obtížné, protože  na jednu stranu tu je hromada naděje, sem tam návody, jak si zvednout svoji vlastní náladu, vyzařování a pocit naděje do budoucna (a tako to  jsou skvělá cvičení pro bdělou přítomnost), na straně druhé do toho růžového autorka řízla pěkně do krvava a dostáváme tu celou plejádu lidských nedostatků až tyranie sebe samých a planety.

 Naprostá bezohlednost a sobectví, zákony, které nyní platí jsou spíše než na lásce postaveny právě na tomto. A znovu se čtenář sbírá, sbírá ty střepy své poztrácené budoucnosti a znovu a znovu ji skládá v dalším pozitivnějším dílku Thovta. Projekt lidstvo…o tom to vlastně je, jsme tu jako projekt, navíc stále víc a víc v pozici, kdy se rozhoduje, jak to s námi bude dál. A možná to zvedání se ze země, které jsem zažívala jako čtenářka, je důležité umění v cestě za novou érou, novými rajskými zahradami a novým lidstvem. Jakkoliv neuvěřitelné to je, Kerstin Simoné říká, že všechny ty planetární vlivy a mimozemské vlivy chtějí, aby život na Zemi byl zachován v té moudřejší rovině.
Pozorujme se, buďme k sobě vnímaví
A začněme u svého těla.

Ukázka:
„Pozorujete-li se v energetické oblasti důkladně a všímáte-li si, jak mocné energie v sobě nesou slova, bylo by opravdu moudré mít je více pod kontrolou, nenechávat je neřízeně proudit ani v tichu a klidu. Jsou nepřetržitě napojené na vaši božskou frekvenci dechu, jež v souhře s vaším srdečním centrem a vaším duchovním centrem uprostřed hlavy neustále manifestuje vaše tomu odpovídající výtvory ve vás i okolo vás. Při každodenních zkouškách a výzvách se zcela vědomě pokuste pozorovat frekvenci svého dechu, jelikož ta s tím souvisí. Vězte, že frekvence dechu neustále působí, a pokud se projevuje jako tlak či tíha v oblasti břicha, určitě se v tomto okamžiku nenacházíte v pozitivní tělesné frekvenci.“

Následně autorka doporučuje tento pocit mentálně přetvořit v lehkost, stručně řečeno, čímž za prvé zjistíme, proč je nám těžko, za druhé se pak „opravíme“ zevnitř. Moudré pozorování signálů našeho těla je dobrým uměním a je to jeden z dobrých tipů v této knize.
Velká pozornost je tu věnována lidem, zvířatům, krutým činům a obrovské potřebě otevřít srdce lásce. Často jsem měla pocit, že autorka je tak důrazná, až to je nepříjemné, ale následně ukazuje proč ten nátlak, protože díky tomuto uvědomění si uvědomíme to, co s tím můžeme dělat. Nátlak na jednotlivce je nátlak celku, to je nepříjemné, s tím mnohdy nemůžeme mnoho dělat, za hříchy druhých často pykají i nevinní, ale můžeme o to více vztí do vlastních rukou svůj vlastní život.
Milovat, radovat se a vytvářet kolem sebe milující a milované prostředí. A to je to, co jsem si z této knihy vzala, byť mnohdy mne dost přitlačila do kouta a způsobila frustrující pocity. Je nejnaléhavější, s tím souhlasím. Ale zároveň víc a víc ukazuje, že v jednotlivci je síla!
Tak ať ji všichni najdeme!

O autorce: Kerstin Simoné žije se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře.
Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let.  Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu a poté vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení.
V současnosti patří k nejlepším médiím v německy hovořících zemích.
Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2020, www.anch-books.eu
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0784 s