U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla ČapkaGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciJantarové slzyDoktor chybně zvaný O-O
| Jdu s kytarou omšelou pod okno Ti hrát, mou píseň nesmělou vyslechneš snad. Tma ze Tvé ložnice mou naději nesníží, za svitu měsíce v okně Tě vyhlížím. Začínám sloku třaslavým hlasem, srdce až v hrdle ve zpěvu mi brání. Tvůj pokoj konečně procitá jasem, snad nedáš mi košem, že ruším Ti spaní. Otvíráš okno a v ohnisku záře došel mi dech, nastal ve mně zkrat.
Z patra se na mne smějí dvě tváře, Ty a můj nejlepší kamarád. Srdce mým očím zoufale nevěří, zůstalo pod oknem, zbytek písně Ti dluží. Kytaru nechal jsem opřenou u dveří, do strun jsem zapletl kytici růží. Zdroj foto: pixabay.com |
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.