U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Zvláštní Ludvík Souček: bylo by mu stoBýti hercem. Jest to kauf?52 historek, humor na hraně a jazyk, který se používáMrzutá rybka? Humor a úžasně barevný oceánSvobodomyslné postřehy ze Světa knihy 2026Tankový prapor slaví 35 let: Porevoluční kinohit zůstává rekordmanemTarzan a Jane, oba nakresleni překrásněPovím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představení
| Přicházím domů, jen odložím kabelku, chci se hned podívat na telku. Všude je tma, jen hořící svíčky, ááááách, ty jsi tak romantický. Já čekala večeři a žádost o ruku, nic se však neděje, a podle odéru cítím, že požil jsi lihovinu. Sice jsi milý, bereš mne za ruku, tvrdíš, že víš, že se naseru, tys totiž neplatil elektřinu! |
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.