U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla ČapkaGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciJantarové slzyDoktor chybně zvaný O-O
| Nevnímáme tikot hodin, ač všude nás doprovádí a nechává za sebou mnoho zplodin - - vrásky, šedivé vlasy, vzpomínky na mládí. Vnímáme pondělí, pátek, neděli, všední dny přežijem v zlosti. Však víkend kratší, než jsme mysleli a další týden je minulostí... Kolik už bylo těch týdnů a měsíců, let? Kolik z těch dní za něco stálo? Minimum..., jen čekání na víkend, kdy těch pár hodin je na všechno málo. Teď, při pohledu do zrcadla, při pohledu na své dospělé děti si připadáme jak zavazadla s adresou pro převzetí. Proč nechceme život si užít i v pozdějším věku? Koníčky, přátelství tužit a cítit se stále k světu. Zdroj foto: pixabay.com |
Moc hezké a hluboce pravdivé. Hned to s mou seniorskou současností souznělo.
Moc Vám děkuji a přeji hezké i ty všední dny.
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.