Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pátek 19.4.2024, svátek má Rostislav 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Velikonoční sobota v Muzeu čokolády v Táboře s Annou Šulcovou a Gumpem

08.04.2022   Aneta Šimonková   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Velikonoční sobota v Muzeu čokolády v Táboře s Annou Šulcovou a Gumpem

Plánujete velikonoční víkend, a nechce se vám sedět doma? Máme pro vás unikátní nabídku na akci, ve které si každý najde to své. Zvlášť nadšení budou fanoušci filmu Gump, influencerky Anny Šulcové a čokolády. Že to nejde dohromady? Jen čtěte dál…

Jak většina příznivců filmu Gump ví, část filmu se natáčela v jihočeském Táboře. Logicky se tedy tvůrci filmu a autoři projektu Gump do Tábora s některými aktivitami vrací. V místním Muzeu čokolády a marcipánu má dokonce Gump svojí marcipánovou sochu! Není tedy divu, že se křest zbrusu nové filmové knihy Gump uskuteční 16. dubna právě zde. Protože Gumpa milují především rodiny s dětmi, připravili na den křtu organizátoři skvělý program. Jen namátkou: kolo štěstí, kouzlení s kouzelníkem, písničky z Gumpa a z Fíny, které zazpívá dětský sbor Čekanka, malování na obličej, na pódiu se uskuteční diskuse s Filipem Rožkem, F. A. Brabcem a Annou Šulcovou, autogramiáda, pohádka Jabloňová panna, připraveny jsou komentované prohlídky, soutěže a spoustu dalších aktivit, ať už v muzeu nebo u stánků přímo na ulici. Pořadatelé samozřejmě nezapomněli ani na odpočinkovou zónu nebo možnost občerstvení.

Ačkoli akce začíná již v 10 hodin, beseda s oblíbenou blogerkou proběhne ve 12:15 a po jejím skončení, ve 13 hodin, se návštěvníci akce mohou těšit na křest velkoformátové knihy Filmový příběh. To pro ty, kdo přijedou z větší dálky, aby stihli úplně všechno. Kromě blogerky Anny Šulcové, která se ve filmu objevila v roli zdravotní sestry veterináře, kterého ztvárnil Karel Roden, knihu pokřtí také Filip Rožek, F. A. Brabec a samozřejmě pes Gump. V zajímavé knize, kterou si budou moci návštěvníci na místě zakoupit a nechat podepsat, jsou odhaleny některé filmové triky, je plná fotek a příběhů z natáčení a fanouškům Gumpa určitě udělá velkou radost.

O muzeu

Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře se poprvé otevřelo návštěvníkům v roce 2012. V prostorách třech historických domů, na ploše přes 1000 m2, představuje a mapuje historii čokolády, její pěstování, dovoz do Evropy a následné zpracování do formy bonbonů, tabulek, pralinek, figurek. Muzeum se (mimo jiné) pyšní unikátní stavbou - největším čokoládovým interaktivním vlakem v ČR.

Druhá část muzea je pak věnována marcipánu a možnostem jeho zpracování. K vidění je marcipánový model náměstí a dalších táborských dominant, marcipánové modely pohádek, šatičky pro panenky… K dispozici pro všechny hravé ruce jsou stálé dílny, kde zájemci mohou odlévat čokoládové figurky, či pracovat s marcipánem. V kinosále pak probíhají projekce filmů o čokoládě.

Více informací zde: www.cokomuzeum.cz

Zdroj: Helena Váňová ProductionKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0238 s