Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 23.5.2024, svátek má Vladimír 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Cestovatelská hra o ceny s Princeznou zakletou v čase

25.08.2022   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Cestovatelská hra o ceny s Princeznou zakletou v časeNevíte, kam s dětmi na konci léta a začátkem podzimu vyrazit na výlet? Vydejte se s princeznou Ellenou a jejími přáteli z úspěšné pohádky Princezna zakletá v čase na výpravu po krásách České republiky. Podíváte se na místa, kde se film natáčel, dozvíte se zákulisní informace o fantasy světě Oberon, ve kterém se pohádka odehrává, a zasoutěžíte si o zajímavé ceny, jako jsou lístky na premiéru. Akce Po stopách Princezny probíhá od 29. srpna do 11. listopadu.
 

Svět Oberonu potřebuje hrdiny! Vydejte se princeznou Ellenou, princem Janem z Calderonu a alchymistkou Amélií na cestu po místech, která jsou spjatá s filmem Princezna zakletá v čase a jeho pokračováním, jež zamíří do kin letos v listopadu. Na středočeském hradě Točník navštívíte sídlo zlé čarodějnice Murien. V Lipnici nad Sázavou můžete kamennému Uchu tajemství odhalit pravdu. V Třeboni zase objevíte Schwarzenberskou hrobku, prastarou svatyni alchymistů ukrývající mocnou prvorunu elementů.

V rámci putování se můžete dále podívat na hrad Bouzov nedaleko Olomouce, malebný zámek Sobotín u Šumperka, impozantní zříceninu hradu Gutštejn nedaleko Konstantinových lázní, monumentální Helfštýn poblíž Přerova, vysoko nad okolními stromy čnící hrad v Hukvaldech nebo pražskou čtvrť Radotín. Chtěli jsme filmovým fanouškům co nejvíce přiblížit svět Princezny zakleté v čase. Dali jsme proto dohromady seznam tipů na výlety po natáčecích místech, při jejichž návštěvě se alespoň na chvíli mohou ze všedního dne přesunout do pohádky,“ vysvětluje režisér Petr Kubík, který svět Princezny zakleté v čase vytvořil spolu se scénáristou a hudebním skladatelem Lukášem Danielem Paříkem a producentem Viktorem Krištofem.

Na všech filmových místech vás čeká informační cedulka s QR kódem. Po jeho naskenování mobilním telefonem se dozvíte, jakou má místo symboliku pro svět Princezny zakleté v čase a jak to vypadalo, když si ho „do parády“ vzali herci a filmaři. Zároveň z kódu získáte do své sbírky i jedno z písmen runové abecedy, které vám pomůže vykouzlit magické ceny.

Už za návštěvu jediného místa můžete vyhrát vstupenky na slavnostní premiéru pokračování pohádky Princezna zakletá v čase, knihu nebo podepsaný plakát. Pro největší dobrodruhy, kterým se podaří navštívit tři místa, jsou připravené luxusní premiérové pohádkové pobyty v Resortu Sobotín a Hotelu Marriott. „Jsme rádi, že můžeme divákům, bez kterých by Princezna nebyla tam, kde je dnes, umožnit hrát i o takové ceny, jako jsou lístky na slavnostní premiéru, kde budou moci hrdiny z pohádky potkat naživo,“ říká producent filmu Viktor Krištof. Přesná pravidla najdete na webové stránce www.oberon-studios.cz/soutez.

První díl pohádky Princezna zakletá v čase z roku 2020 slavil i přes překážky spojené s pandemií koronaviru velký úspěch, a to jak ze strany diváků, tak kritiky. V listopadu dorazí do českých kin jeho pokračování, které bude ještě kouzelnější a výpravnější. Diváci se mohou těšit na Elišku Křenkovou, Marka Lamboru, Natalii Germani, Romana Zacha a na novou tvář druhého dílu, herce Vojtu Kotka. Film vznikl za podpory Olomouckého, Plzeňského a Moravskoslezského kraje. Film podpořil Státní fond kinematografie částkou 4 miliony korun a jeho hlavními partnery jsou TV Prima, resort Sobotín a Marriott Hotels & Resorts.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Po stopách Princezny
29. srpna–11. listopadu
Po celé ČR (Točník, Lipnice nad Sázavou, Třeboň, Olomouc, Sobotín, Gutštejn, Helfštýn, Hukvaldy, Radotín)
Více informací na:  www.oberon-studios.cz/soutezNa úvodní fotografii: Marel Lambora a Eliška Křenková (zdroj: David Pařík)
 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0262 s