Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  středa 22.5.2024, svátek má Emil 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Netrapte se výběrem dárků a věnujte zážitek!

23.11.2022   Aneta Šimonková   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Netrapte se výběrem dárků a věnujte zážitek!Už si lámete hlavu s dárky, že? My také. A zjistili jsme, že někdy je lepší darovat něco, co se neztratí v koutě doma, na půdě, protože dotyčnému se dárek nebude hodit, ale bude mu líto jej vyhodit. Ovšem zahodili byste zážitek? 

Zážitek je nejkrásnější dárek, a to obzvlášť tehdy, když si ho můžete užít společně. A proto Aquapalace Praha připravil k Vánocům hned několik voucherů, které osloví malé i velké milovníky vodních radovánek. Užijte si nejkrásnější dárek, kterým je společně strávený čas, a zavítejte do nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě či darujte permanentku do největšího Saunového světa u nás.Dárky jednoduše zaplatíte přes e-shop a vyhnete se tak frontám v přeplněných nákupních centrech.

Dárek pro ty nejmenší

Potěšte své ratolesti dětskou kartou Hvězdička, se kterou si užijí řádnou dávku vodních radovánek rovnou po celý rok. Voucher zajistí vstup do Vodního světa, kde o skvělé zážitky není nikdy nouze. Děti si užijí jízdu na nejdelším tobogánu v České republice s dopadem do měkoučké hladiny Divoké řeky, ale i na dalších klouzačkách všeho druhu. Letošní novinkou je pak dětské brouzdaliště, které potěší ty nejmenší návštěvníky. Velkým lákadlem Vodního světa je bezesporu téměř kilometrová jízda na celkem 21 tobogánech a klouzačkách. Poukaz platí pro děti do výšky 150 cm nebo do 12 let.

Vstupenka pro celou rodinu do Vodního světa

Za luxusním odpočinkem nemusíte letět přes celou zeměkouli, stačí navštívit malý Karibik kousek od Prahy. Luxusní prostředí, kde převažují tropické teploty, přiláká malé i velké návštěvníky. Udělejte radost sobě a svým dětem a užijte si den plný smíchu, adrenalinu a relaxace v největším aquaparku ve střední Evropě. Čeká vás dobrodružství, i více než příjemné letní teploty vody a vzduchu za každého ročního období. Těšit se můžete na pravé mořské vlnobití, ale i kilometr dlouhou jízdu na skluzavkách a tobogánech. Voucher platí pro 2 dospělé a 2 děti do výšky 150 cm či 12 let věku.

Pro všechny milovníky saunování

Saunová permanentka na zkoušku potěší každého, kdo by si rád dopřál pravidelné prohřívání a relax. Nabízí neomezený počet vstupů do saun po dobu jednoho měsíce. Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 18 prohříváren s různými teplotami a ceremoniály, které přidávají na intenzitě prožitku z návštěvy. Vedle místností uvnitř areálu nabízí i venkovní zázemí společně se srubovou baňou, rozsáhlou relaxační zónu s ochlazovacími bazénky i lehátky. 

K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Zdroj: Aquapalace Praha
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0305 s