Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pondělí 20.5.2024, svátek má Zbyšek 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Kalendář Nespoutaná žena 2024: Pro úspěšný rok plný své energie

22.11.2023   Renata Petříčková   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kalendář Nespoutaná žena 2024: Pro úspěšný rok plný své energieV každé ženě se skrývá rebelka, bohyně nebo jiný typ ženy, která potřebuje žít. Ne nadarmo tyto archeptypy máme, často v nich je návod na to, abychom cítili vůli žít a měli úspěch. To platí pro ženy i pro muže. Kalendář je pak přímo pro ženy dobrou startovní pozicí, a pokud po něm pokukujete, patrně velmi potřebujete posílit tuhle silnou stránku sebe samé! A já si celou hru s kalendářem doplnila kartami!

Pro každý měsíc dostáváte možnost stát se nespoutanou ženou. Najít v sobě Bohyni, Léčitelku, Bojovnici nebo Rebelku. Právě to jsou podtituly celého kalendáře, který je stvořen dvěma výtvarnicemi, které umí propojit archetypy a vytvořit směr, která inspiruje a hledá v hloubi duše ohromnou ženskou sílu.
Nádherné spojení obrázků elegantních rubínovětmavých barev a textů, kde mezi řádky je řečeno právě to, co potřebujete slyšet. A možná nás kalendář aktivněji povede rokem, ve kterém máme nějaké plány, nebo je plánujeme.

Nebo prostě chceme konečně vystoupit ze spoutaností minulosti a začít žít.
Napadlo mne, že každá žena si může k takovému podpůrnému kalendáři a jeho informacím třeba i dovyložit karty, tak se informace  hezky rozkošatí a pospojují.

Zkusíme to tedy?
Zaujala mne leden a naprosto ikonická věta, kde vše, co uráží vaši duši, máte pustit…  Možná to je tedy začátek celé cesty rokem? To je nutná podmínka k tomu, abyste se na tu cestu vůbec mohla vydat?
Uvidíme, pojďme na to.

Nejprve karta k celému roku 2024: Karta je o strnutí v nevyhovujících situacích, je třeba využít potenciál, který se nabídne a který bychom, v případě toho strnutí, prostě neviděli. Odvaha a to odstřihnutí vyčerpávající minulosti JE NUTNOSTÍ.

A leden? Síla, tedy nejvíc sil dostaneme, nejlepší začátek roku prožijeme, když vyjevíme na povrch naše silné stránky a vyřešíme ty, které nás oslabují. A zase jsme u toho tématu zkraje. Vše, co nás oslabuje, vlastně ano – uráží naši duši – musí pryč!
Tak to bych nazvala ČISTKA ZAČÁTKEM ROKU.

Ale kdoví, co vyjde Vám, třeba to budete mít mnohem hladší….

Autorka: Angi Sullins je nespoutaná žena ve službách druhým, které jsou odhodlané povstat. V knihách a na seminářích, při individuálních mentorských setkáních a na svých turné Muse Juice, která se konají po celém světě, bere ženy na cesty sebepoznání, aby vrátily svým životům svobodu a svým srdcím nespoutanost.
Výtvarnice: Sophie Wilkins, plodná a talentovaná výtvarnice působí montrealské i mezinárodní výtvarné scéně a věnuje se umění od roku 2003. Malby obrazů, ilustrace, kinematografie, různé styly tvorby, to vše nás zavádí do rozmarného světa, kde lidé a zvířata splývají, aby vytvořili určitou rovnováhu a dosáhli jednoty. Její díla obývají různé bytosti, které nám připomínají, že každý tvor je pánem svého osudu.
Kalendář vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2023,


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0788 s