Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Vepřové hody v pivovaru Velké Popovice

06.04.2024   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Vepřové hody v pivovaru Velké Popovice

Přichází neodolatelná příležitost pro všechny milovníky autentické atmosféry, výtečného piva a tradičních dobrot. Vepřové hody v pivovaru Velké Popovice jsou zde a s sebou přinášejí nejen chuťové orgie, ale i edinečné zážitky. Přidejte se k nám na výlet do minulosti, kde se snoubí vůně zabijačkových specialit, živá hudba a poctivé pivo Velkopopovický Kozel. A pro ty, kdo touží po dobrodružství, nabízíme cestu retro motorákem Kozel Expres z Prahy.

V sobotu 20. dubna od 10 do 16 hodin ožije pivovar Velké Popovice třináctým ročníkem Vepřových Hodů. Zruční mistři řezníci se postarají o výrobu neodolatelných zabijačkových dobrot, které zaručeně potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky. Pro milovníky piva připraveny jsou prohlídky pivovaru s rozšířenou ochutnávkou piva, přímo od zdroje Velkopopovického Kozla.

Oblíbená akce nabídne i živou hudbu, doprovodný program a čepované poctivé pivo. Atmosféru doplní Turistický pochod krajinou barona Ringhoffera, který zavede návštěvníky malebným okolím Velkých Popovic a Kamenice, kde tento významný průmyslník a podnikatel v 19. století působil. Pivovar je jednou ze zastávek pochodu, a samotný baron Ringhoffer zde přivítá turisty.

Pro ty, kteří chtějí prožít ještě intenzivnější zážitek, je připraven Kozel Expres. Z Hlavního nádraží v Praze vyjede v sobotu 20. dubna v 10.05 hodin a během hodinové jízdy nabídne krásy jarní přírody. Příjemnou desetiminutovou procházku do pivovarského parku na Vepřové Hody pak umocní zážitek. Návrat do Prahy je naplánován na 17.00 hodin.

Celý tento výletní program je jako pohled do minulosti, kdy se tradice, dobré jídlo a společenské setkávání spojovaly do jedinečného zážitku. Přidejte se k nám a zažijte Vepřové Hody v pivovaru Velké Popovice – kde se setkává minulost s přítomností, a kde se vytváří vzpomínky na budoucnost.

Tento článek je nejen o události, ale i o dobrodružství, tradicích a výjimečných chutích. Přicházejte s námi na výlet plný gastronomických a historických lahůdek, který zanechá nezapomenutelné dojmy.


Zdroj: www.kozel.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0287 s