Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 16.4.2024, svátek má Irena 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Oslava ženské síly a humoru

23.02.2024   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Oslava ženské síly a humoru

Nejlepší cirkusová inscenace z Fringe festivalů v Edinburghu, Adelaide a Melbourne, které 28. a 29. února do pražského divadla Jatka78 přiváží australský soubor A Good Catch.

Připravte se na strhující představení plné humoru, akrobacie a inspirativních příběhů. Australanky ze souboru A Good Catch přivážejí do Prahy své oceněné představení "Casting Off", které spojuje tři generace žen v jedinečném mixu nového cirkusu a silných výpovědí. Zároveň oslavuje ženskou sílu a odhodlání v každém věku. Přečtěte si, proč toto představení získalo uznání na prestižních festivalech a proč je tak výjimečné.

Představení "Casting Off" přináší do pražského divadla Jatka78 něco zcela nového a osvěžujícího. Tři ženy, tři generace, australský soubor A Good Catch předvádí nejen akrobacii na hrazdě, ale také dojemné a inspirativní příběhy o životě, lásce a odvaze.

Debra Batton, s bohatými zkušenostmi z Cirkusu Oz a dalších významných divadelních souborů, společně s mladšími kolegyněmi Spenser Inwood a Aleshanee Kelso, vytváří jedinečné spojení fyzických dovedností a silných emocí. Jejich třígenerační nový cirkus se nebojí prolomit konvence a posunout hranice.

Představení je nejen o akrobacii, ale také o osobních příbězích, rolích žen ve společnosti a odhodlání zkoušet nové věci. Ručně pletené kostýmy a vtipné dialogy vytvářejí atmosféru, ve které se diváci nejen baví, ale také nadchnou prozkoumat vlastní hranice.

Recenze z prestižních festivalů v Edinburghu, Adelaide a Melbourne naznačují, že "Casting Off" není jen cirkusovou podívanou, ale skutečným uměleckým zážitkem. Festivalový časopis na edinburské přehlídce Fringe ho označil za "chytré a inteligentní" s ohromující akrobacií, která doslova dokazuje, co lidské tělo dokáže.

Australský soubor A Good Catch vytvořil tuto podívanou s feministickým sdělením, propojující texty s akrobacií. Jejich způsob vyprávění příběhů prostřednictvím seznamů, básní, rozhovorů a melodií přidává představení hloubku a osobní rozměr.

Debra Batton, Spenser Inwood a Aleshanee Kelso nejenže předvádějí své fyzické dovednosti, ale také sdílejí své životní příběhy s diváky. V jejich představení nenajdete pouze podívanou na akrobacii, ale skutečné lidské příběhy, které osloví každého.

"Casting Off" není pouze cirkusovou show, je to oslava ženské síly, odvahy a solidarity mezi generacemi. Přijďte se podívat na tuto unikátní kombinaci dovedností, emocí a humoru, která na českých pódiích není často k vidění.

Vstupte do světa nového cirkusu, kde se fyzická síla snoubí s vnitřní odvahou a kde každá generace má co říct. "Casting Off" je nejen představením, je to zážitek, který vás zasáhne a pohladí na duši.

Vstupenky na tuto unikátní podívanou jsou k dostání na oficiálních stránkách divadla Jatka78. Nechte se unést do světa ženské síly, dovedností a smíchu s A Good Catch a jejich "Casting Off".

Zdroj: artsmarketingKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0214 s