Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 26.5.2024, svátek má Filip 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Mrazivý mysteriózní thriller, který otřese vašimi smysly

16.03.2024   Monika Škubalová   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Mrazivý mysteriózní thriller, který otřese vašimi smysly

Ponořte se do temnoty a osudovosti s filmem Smršť, jehož mrazivý příběh na motivy bestselleru Jozefa Kariky vyvolává nejen halný vítr, ale i vzrušující otázky kolem smrti a tajemství. Anna Geislerová a Tomáš Maštalír vystupují v rolích manželského páru, který se ocitá tváří v tvář nejen lázeňskému odpočinku, ale i vlastním nejtemnějším strachům.
 

Smršť, režírovaná Peterem Bebjakem a inspirovaná stejnojmenným bestsellerem od Jozefa Kariky, přináší mysteriózní thriller, jenž se zabydluje v srdci diváka. Hlavními postavami jsou forenzní psycholog Martin Lang (Tomáš Maštalír) a jeho manželka Pawla (Anna Geislerová), kteří se snaží zachránit svůj vztah během lázeňského pobytu. Avšak jejich plány naruší tajemná zásilka obsahující důkazy z tragického případu.

Příběh odhaluje temná tajemství, když Lang dostane balík od kolegy psychologa, týkajícího se nevysvětlitelné jízdy smrti. Film nás vtáhne do spirály událostí, kde auto s mladým párem končí v ničivé nehodě, a jediný přeživší, Filip Veselovský, čelí obvinění z vraždy. Jeho tvrzení o vlivu "halného" větru a nárazového teplého větru dodává příběhu neočekávaný rozměr.

V režii Petera Bebjaka, tvůrce úspěšného filmu Trhlina, Smršť exceluje v kombinaci tajemství, psychologického napětí a vizuálního umění. Hloubka partnerské krize manželského páru se proplétá s neznámou silou, která Langa přitahuje k tragickému případu. Jak divák sleduje spletité cesty osudu, ponoří se do atmosféry, kde realita a mytický mýtus splývají.

Výkon Anna Geislerové a Tomáše Maštalíra dodává filmu autenticitu, ať už čelí svým vnitřním démonům nebo vnějším hrozbám. Smršť nejenže fascinuje mysteriózním příběhem, ale i vizuální stránkou, kde horor a drama spolu tančí.

Veselovského boj za spravedlnost a odhalování nečekaných spojitostí nabízí divákovi silný emocionální zážitek. Zdánlivě obyčejný lázeňský pobyt se promění v kaleidoskop temných událostí, kterými jsme vedeni k závěrečnému rozuzlení.

Smršť je příběhem, který nejen zaujme svým mysteriózním zápletkou, ale i otřese vašimi smysly a přivede vás na hranu reality. Vydejte se s námi na cestu temnotou, kde se střetávají osud, smrt a nečekaná pravda.
Internetový portál Bonton Film vám přináší tento barevný mysteriózní thriller ve 2D DCP formátu. Film doporučujeme divákům od 15 let, a to nejen milovníkům žánru, ale i těm, kteří touží po emocionálním zážitku spojeném s mrazivým mysteriem.

Pro více informací navštivte www.bontonfilm.cz a nezapomeňte sledovat propagaci filmu prostřednictvím printových, online, rozhlasových a televizních médií. Smršť je příběhem, který vás nepustí ani po skončení premiérového víkendu.


KDY: ve středu 20. března 2024

KDE: CineStar Anděl (Radlická 3179/1E, Praha 5)Zdroj: www.bontonfilm.cz

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0667 s