Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 26.5.2024, svátek má Filip 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Jen jeden svět: Kdo je vrah?

08.04.2024   Monika Škubalová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jen jeden svět: Kdo je vrah?

Když se ponoříte do stránek knihy "Jen jeden svět" od Renaty Šindelářové, otevřou se před vámi dveře do fascinujícího světa plného tajemství a napětí. Tady vás čeká seznámení s Biankou, charismatickou ezoteričkou s tajemnou minulostí, která tvrdí, že dokáže navazovat komunikaci s mrtvými. Ale pro investigativního novináře Daniela není Bianka jen prostřednicí mezi světem živých a mrtvých; vidí v ní podezřelou z chladnokrevné vraždy.

Když Bianka předpoví smrt prominentního podnikatele a ten následně umírá za záhadných okolností, Daniel neváhá a obviňuje ji z této vraždy. Ale je Bianka skutečně schopná zabíjet jen proto, aby si uchovala tajemství svých nadpřirozených schopností? Nebo se jedná jen o spletitou náhodu a Daniel se ve svých podezřeních mýlí?
 
Bianka vystoupala po duhových schodech na stěně své meditační místnosti a stanula před kovovou bránou. Otevřela ji a spatřila nádherně rozzářený tunel. Z oslnivě bílého světla vystoupila postava. Přibližovala se k Biance. Začínala ji rozeznávat, byl to Míla Prošek. „Vy?“ zeptala se ho překvapeně. Ředitel kývl. „Přišel jsem vám říct, že vám nic nevyčítám…“

Román "Jen jeden svět" vás zavede do komplexního příběhu, kde se střetávají lži, tajemství a nadpřirozeno. Autorka s bravurou buduje napětí, které vás drží v kleštích až do poslední stránky. Tento napínavý thriller není jen obyčejným vyprávěním; je to cesta do světa, kde se realita prolíná s neznámým a život i smrt získávají nový význam.

Román osloví všechny milovníky napětí a mysteriózních příběhů. Pokud vás zajímají otázky týkající se posmrtného života a nadpřirozených jevů, pak je tato kniha nevyhnutelnou součástí vaší knihovny. "Jen jeden svět" není pouze napínavý thriller s tajemnou zápletkou, ale také působivé zamyšlení nad podstatou života a smrti.

Ať už jste zarytými skeptiky nebo vášnivými věřícími na nadpřirozeno, tato kniha vás nezanechá lhostejnými. Vstupte do spletité hry na život a smrt a odhalte spolu s hlavními postavami, kdo je skutečným vrahem.

Knihu "Jen jeden svět" jednoznačně doporučuji všem, kteří hledají napětí a mysteriózní příběhy. Pokud se zajímáte o posmrtný život a nadpřirozené jevy, tato kniha by neměla chybět ve vaší knihovně. Tento strhující příběh vás nezklame až do samotného konce. Autorka servíruje čtenářům jedno překvapení za druhým. Pokud hledáte napínavou a originální četbu, pak je tato kniha pro vás to pravé.
 

Tip:

Pokud vás uchvátil tento strhující příběh, přečtěte si také volné pokračování románu Můj svět v tobě. 


Informace o knize:
Žánr: Romány, Literatura česká, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: 2018, Literární strom
Počet stran: 232
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
Forma: kniha
ISBN: 978-80-906902-2-6
Cena: 179,- Kč (nyní v akci)

Kde koupit: zde
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1032 s