Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 14.7.2024, svátek má Karolína 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Krásná pleť září zdravím

04.06.2024   Renata Šindelářová   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Krásná pleť září zdravímČím starší jsem, tím více si uvědomuju, jak nutné je začít s péčí o pleť včas. Naštěstí jsem to nepodcenila,o svou pleť pečuji každý den a už od pětadvaceti si pravidelně dopřávám odborné kosmetické ošetření. Důležitá je ale kosmetika, kterou denně používám, pečlivě dbám na její kvalitu. Dokonce i ve finančně horších obdobích si tuto péči alespoň jednou ročně dopřeuju. Nakonec se také ukazuje, jak důležitou složkou v péči o pleť je i správné zdravé jídlo (s ohledem na respektování potřeb imunitního systému) a samozřejmě dostatek tekutin.

Toto je oboustranný proces, na pleti se ukazuje, jak to funguje či nefunguje vevnitř. A proces trávení a vstřebávání živin probíhá správně, pokud mu tělu neposílám další a další jedovaté látky (což začíná u pleti - správné kosmetiky - a končí zase u jídla, konzerv, pesticidů a tak dále). Všechno se vším souvisí a chci-li dosáhnout harmonie, nelze oddělit jedno od druhého.To úplně nejmenší a nejjednodušší, co mohu pro sebe udělat, je zdravá přírodní kosmetika. Osobně mám výborné zkušenosti s výrobky italských firem Athena´s a Helan. Jsou postavené na podobných principech, respektují přirozenost a podporují zdraví, odlišují se ovšem vůněmi. Od každé značky jsem vyzkoušela několik produktů a možná se z takového vzorku nedá nic vyloženě obecného usuzovat, ale má zkušenost s Helanem říká, že firma upřednostňuje vůně mýdlové, jednoduché a čisté, Athenas přichází s vůněmi odvážnějšími, které mě dostávají svou rafinovaností a exotikou, leckdy zcela nečekanými kombinacemi. V obou případech se ovšem snoubí potřeba funkčnosti a ohleduplnosti vůči zdraví našemu i celé přírody, neboť každý přípravek, který používám, má vliv nejen na mě, ale také na životní prostředí, jehož se následně dotýká.

Kosmetiku této značky prodává Tendence esence, můj oblíbený dodavatel krásy, resp. však dodavatelka, Ilona Sobotková, majitelka obchodu, která umí poradit, potěšit a vystihnout, co vám nejlépe sedí s ohledem na váš typ pleti a vaše potřeby. A nejen vaše, jelikož zde najdete i výběr dětská a pánské kosmetiky, nádherné bytové vůně nebo třeba i praktické voňavé potěšení do prádla.  
A o tom jídle zase zítra...


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0319 s