Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 14.7.2024, svátek má Karolína 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Poznejte sílu Měsíce s interaktivním lunárním diářem

22.06.2024   Michaela Wilhelmová   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Poznejte sílu Měsíce s interaktivním lunárním diářem Již od pradávna využívali lidé sílu Měsíce ve svůj prospěch, a to ve všech oblastech života. V moderní době se stala práce s lunárními fázemi populární zejména v oblasti seberozvoje. Dle úplňku, novoluní, lunárních fází a postavení Měsíce ve zvěrokruhu je totiž možné plánovat důležitá rozhodnutí tak, aby vedla k úspěchu. Nadcházející úplněk v Kozorohu akcentuje oblast kariéry a přináší vhodný čas právě pro rozhodnutí a možnosti posunout se na cestě za svými cíli. Právě s plánováním klíčových rozhodnutí dle vlivu Měsíce může pomoci první česká aplikace, která přináší interaktivní lunární diář Lunarium.

 

Měsíc má významný vliv na naše emoce, nálady a každodenní život. Ovlivňuje příliv a odliv, rození, změny počasí i ženský cyklus. Také zvířata a rostliny se řídí postavením Měsíce. Naši předci, včetně Darwina a Hippokrata věděli, že úspěch či neúspěch činností závisí na tom, kdy budou provedeny, ať už jde o práce na zahradě, praní, stříhání vlasů, pěstování a sklizeň plodů apod. Poznatky o vlivu Měsíce jsou dnes již vědeckými metodami prokazatelné. Možná i proto se práce s lunárními fázemi v poslední době dostává opět do popředí, zejména v oblasti seberozvoje. Lze dle nich totiž načasovat klíčová rozhodnutí. 

Slunovratový úplněk v Kozorohu 
Aktuální lunární fáze v podobě slunovratového úplňku v Kozorohu přináší intenzivní energii, díky níž bude snazší rozpoznat prospěšné od méně prospěšného. Kozoroh je spojený s ambicemi, sebevědomím a kariérou, je to pevné zemské znamení, které si jde neochvějně za svým cílem. A přesně tuto energii nám přinese také aktuální úplněk. Je tedy vhodný čas na uspořádání životních priorit, a to jak v oblasti domova, tak i kariéry. Je dobré si klást otázky: 
 
o    Co je v mém životě důležité? 
o    Kam směřuji? 
o    Jaké rozhodnutí potřebuji podpořit? 
o    Vede má cesta k úspěchu? 
o    Co nastartuje moji kariéru? 
o    Co chci, aby v mém životě bylo trvalé a rostlo? 

Lunární fáze v aplikaci
Lunární fáze jsou staro-novým nástrojem, které otevírají novou cestu v oblasti seberozvoje. Lze dle nich totiž načasovat klíčová rozhodnutí. Úspěch každého záměru totiž nezáleží jen na našich schopnostech, ale i na okamžiku jeho provedení. ať už jde o změnu účesu, plánování kosmetických zákroků, podpis smlouvy, nebo péči o krásu (hubnutí, stříhání vlasů atd.) domácnost a zahradu. Dříve se hojně využívali papírové lunární kalendáře, které bylo možné mít na stole. Doba se však posunula stejně tak, jako se každý den posouvá Luna. Pod taktovkou zlatých českých ručiček se zrodila první česká aplikace s online lunárním kalendářem a diářem od značky Lunarium.

„Jsem narozená za úplňku ve znamení Raka, jehož planetou je Měsíc, a asi proto mě Měsíc vždy přitahoval – jeho vliv na sobě velmi silně pociťuji. Začala jsem vliv Měsíce na náš život zkoumat a studovat podrobněji, a to zejména v praxi. Vše jsem zkoušela na sobě. V roce 2011 jsem vytvořila první online lunární kalendář, který se postupem času přetransformoval do praktické mobilní aplikace – lunárního diáře,“ říká zakladatelka značky Lunárium a autorka stejnojmenné aplikace Dagmar Borešová. 

Aplikace přináší praktické informace o energii dne, měsíčních fázích, časech východu a západu Měsíce, termínech nejbližšího úplňku a novoluní. Denně nabídne až 30 tipů a doporučení z kategorií krása, zdraví, strava, magie, domácnost, zahrada, energie. Její ekosystémtvoří praktický lunární online diář, který máme neustále u sebe v telefonu.


Aplikace je ke stažení na platformě Appstore pro IOS a na Google Play pro Android.Cena je 99,- Kč měsíčně nebo 999,- Kč ročně.


 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0294 s