U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Zvláštní Ludvík Souček: bylo by mu stoBýti hercem. Jest to kauf?52 historek, humor na hraně a jazyk, který se používáMrzutá rybka? Humor a úžasně barevný oceánSvobodomyslné postřehy ze Světa knihy 2026Tankový prapor slaví 35 let: Porevoluční kinohit zůstává rekordmanemPovím-li Rómeo, musím říct Alfa Tarzan a Jane, oba nakresleni překrásněXOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představení
Milan Knížák svého času nadával v Reflexu, že filmovou verzi bestselleru Ten druhý dávala televize NOVA klidně v odpoledních hodinách a bez hvězdičky, v podstatě jako snímek pro mrňata. I já se tenkrát koukal, ač už jsem dávno nebyl dítě, a zvlášť pointou jsem byl lehce šokován. Snad až otřesen. Jako Milan K. „Hnusný film,“ řekl jsem si o dost později. „Proč jsem se na to vlastně koukal? Co mě svedlo?“
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.