U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Zvláštní Ludvík Souček: bylo by mu stoKlepy a báchorky admirála MachorkyBýti hercem. Jest to kauf?52 historek, humor na hraně a jazyk, který se používáDědictví: Tiché sourozenecké křivdy pod povrchemMrzutá rybka? Humor a úžasně barevný oceánSvobodomyslné postřehy ze Světa knihy 2026Tankový prapor slaví 35 let: Porevoluční kinohit zůstává rekordmanemTarzan a Jane, oba nakresleni překrásněPovím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z fronty
| Národ sobě Na střeše holoubek vrká
..."vrků, vrků..." světu dnes vládnou bandy mocichtivých bzuků, které jsme možná dostali věnem - zase monarchie, jen pod jiným jménem. Už kdysi nám věštila, moudrá paní Sibylla - "o časech budoucích vím, že živí budou závidět mrtvým". tak dříve, než úplně na huby padnem, zkusme to zastavit - možná to zvládnem? Na vědomost se dává, zajímavá zpráva, co nás sotva uklidní, dnešní kultura i politika, jsou genocidní, zvolna mizí všechno, co k životu máme, zůstává jen zmatek, kam se podíváme. Sotva spustí media,jdou na nás mdloby, lži, pokrytectví, závist, nenávist, a spousta lidské zloby, pomalu a jistě, vypláchly nám mozky, z dosud zdravých lidí vytvářejí trosky, neboť pro bulvární lovce, jsou zdrojem obživy zpovykané ovce. Kulturně též upadlo, i Národní divadlo, na oponě nápis "Národ sobě" a zatím naši předkové obrací se v hrobě. Zdroj foto: pixabay.com |
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.