U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Zvláštní Ludvík Souček: bylo by mu stoBýti hercem. Jest to kauf?52 historek, humor na hraně a jazyk, který se používáMrzutá rybka? Humor a úžasně barevný oceánSvobodomyslné postřehy ze Světa knihy 2026Tankový prapor slaví 35 let: Porevoluční kinohit zůstává rekordmanemPovím-li Rómeo, musím říct Alfa Tarzan a Jane, oba nakresleni překrásněXOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představení
|
Tu si snad opíši, bezvadně napsané...
...jak říká Ezra Pound :"Poslouchej jak ti ta slova zní.
Zní-li ti dobře, je to dobrý text".
A tato báseň jím je. Díky
Já děkuji vám.
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.