U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla Čapka15 let po zavraždění Simony MonyovéGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciDoktor chybně zvaný O-O
„Slyším to, co jiní neslyší
bosé nohy chodit po plyši.
Vzdechy pod pečetí
v dopise chvění strun
když struna nechví se.
Prchávaje někdy od lidí
vidím to co jiní nevidí...“

Já bych toho chtěla... :))
ba ne, chápu ten pocit, každý, kdo tvoří, chce zanechat něco krásného, na co by se vzpomínalo... a Jaroslav Seifert to dokázal zanechat!
Velmi milé...!
Jen nechápu, proč to není v jiné rubrice? Tady jsou jen básně, pokud vím.
Novinářský šotek
Článek přerazen do správné rubriky.
(Skřítci si o Vánocích pěkně zařádili!)
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.