U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla Čapka15 let po zavraždění Simony MonyovéGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciDoktor chybně zvaný O-O
Můj negativní vztah k cyklistům je obecně známý a celkem jasně vím, kde leží jeho kořeny. Můj přítel se řadí rovněž k milcům tohoto sportu, a nikdy nechápal, co mi na této kratochvíli tužící lidský organismus tolik vadí. Pochopil to dokonale minulý pátek.
Foto: www.biotorque-tech.com
Výkřiky, hodné veřejného představení, mohou kolikrát zapůsobit jako vítaný spouštěcí impuls pojistného ventilku vlastního přetopeného kotle. V dnešní době? Nebránit se!
No jo no, ale to bych si stejně jen vyřvala hlasivky a bylo by to nanic.-)
z druhé strany
Také jsem nerada, když mi jako chodci cyklista z ničeho nic objede,a e také jako cyklistka se setkávám s chodci, kteří na cyklostezce venčí psy, jezdí s kočárky a "mobilují", jdou roztaženi přes celou šířku cesty a na slušné požádání o uvolnění cesty nás cyklisty častují vulgarismy, a těchto "chodců" je daleko daleko více, než oněch cyklistů, jež Vás bez halasitého varování objedou ...
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.