Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 30.5.2024, svátek má Ferdinand 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Jak na ženu?

05.08.2008   Michaela Wilhelmová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jak na ženu?Chcete se seznámit a zdá se vám, že děláte pořád něco špatně? Nebo už „tu svou“ máte a jen nevíte, kterak si jí udržet bez hádek a práskání dveřmi? Martin Baxendale vám opět rád poradí…

Ovšem, musíte ještě chvíli počkat, až se vrátí z nemocnice a sundají mu všechny ty obvazy a sádry. Jeho milované manželce, paní Baxendalové, se totiž nějak nezdálo několik kapitol v knížce. Zřejmě provokovaly svou obscénností. A tak se drahá žena vrhla nejen na nepohodlné, sexistické a málo emancipované stránky , ale i na svého milovaného manžela – autora.

To, co zbylo, ale také stojí za to. Žena – návod k obsluze pro muže je jako vždy vtipným a trefným manuálem ke vztahu. V prvních kapitolkách přijde řeč na to, jak vůbec ženskou jednotku získat. Víte vůbec, jak žena vypadá? Kde ji najít? Jak ji oslovit? A opravdu k tomu seznamování potřebují muži Rolls-royce?

Když už dokážete ženu rozpoznat od muže, musíte se naučit, z jakých částí se skládá. Například koleno přezdívá autor Likvidátor varlat, ale také upozorňuje, kolik dnešních mužů si nehodlá zapamatovat, že křehčí polovina lidstva má i mozek! Také si ujasníte, kam takovou novou ženu dát. Autor naštěstí nepřekypuje šovinismem (nebo alespoň ne po zásahu své manželky). Ženu proto nedoporučuje nechávat neustále v kuchyni, ale použít ji i třeba jako vysoce dekorativní kryt plážového lehátka (samozřejmě na pláži u moře), které ochrání před škodlivými UV paprsky.

Problémy přijdou vždy a manuál vám poradí, jak na ně. Premenstruační syndrom, nebo jste zapomněli na výročí? Kupte dáreček. Řeč ale dojde i na sex. Volit mezi hospodou a případnou předehrou k sexu není nikdy dobrý postup…

Manuál nezapomíná ani na svatbu, porod, pravidelnou údržbu a řadu dalších možných i nemožných situací, ve kterých se ten, kdo doma má ženskou jednotku, může vyskytnout. Ať již pro vás, nebo pro vaše kamarády, je takhle vtipně psaná i ilustrovaná publikace super nápadem.

Martin Baxendale: Žena – Návod k obsluze, vydal Fragment
Foto: fragment.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.4443 s