U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla ČapkaGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciJantarové slzyDoktor chybně zvaný O-O
Tak já zejména proto, že se neumím vyjádřit – hlavně když mluvím. Prostě mě zkrátka ve vhodnou dobu nic vhodného nenapadá, kdežto, když si rozhovor nebo diskuzi poté přehrávám v paměti, jéje, najednou vím, co bych řekla a jak vtipně by to znělo, najednou mě napadá tolik věcí, nicméně má to jeden háček – je pozdě...
jsem nesmělá , ale léčím se ..
měla jsem to podobně ..pod heslem jsem nesmělý , ale léčím se ...otázkou zůstává, zda a jak moc je dobré některé věci pitvat ...x důvodu, jimiž si ženy kazí život... :-) Tak ať to psaní jde od ruku a od srdce...
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.