U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla Čapka15 let po zavraždění Simony MonyovéGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciDoktor chybně zvaný O-O
Na začátku poslední dekády let 20. století šla kolem stolu řeč o pojmu „město otevřených dveří“. Tetelíme se radostí nad konečně uvolněnými ledy. A pak někdo vynesl kartu s kardinální otázkou: „ Jsme na to vůbec připravení?“ Po osmnácti letech mi dochází, co tím myslel.

Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.