Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 19.5.2024, svátek má Ivo 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Colours 2009, kupte si lístek už teď

02.12.2008   Lucie Hajduková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Colours 2009, kupte si lístek už teďProdej vstupenek na další již v pořadí osmý ročník byl zahájen již koncem listopadu. Pokud jste věrní fanoušci tohoto festivalu, nedejte na řeči a běžte si jej zakoupit už teď. Ano, bez znalosti účinkujících interpretů, budete mi oponovat. Za sebe ale říkám, že tento fest mě ještě nikdy nezklamal, vždy je na co se dívat. Navíc ona kýžená sleva lístku se pohybuje okolo 50%.

Vstupenky proto můžete zakoupit již klasicky ve všech pobočkách síti Ticketpro za 590,-Kč včetně poplatků. Ale pozor, tato cena platí jen do 31.prosince 2008. Pak už cena bude jen po malých dávkách stoupat a stoupat. A co stojí za oním pozitivním krokem tak velkého zlevnění? „Chceme tímto odměnit všechny naše příznivce, kteří festival znají a těší se již na společné letní hudební zážitky. Zároveň je vstupenka samozřejmě příjemným Vánočním dárkem,“ říká Zlata Holušová, ředitelka festivalu.

Ani tento rok se datově nebude lišit mnoho. Nejen muzikanti se sjedou už ve čtvrtek 9.7. a pobudou zde až do neděle 12.7.2009.
Festival potrvá stejně jako letos 4 dny a představí hvězdy zahraniční a domácí scény nejrůznějších hudebních žánrů od world music přes rock až po alternativní žánry. Nebude chybět ani řada doprovodných programů: divadelní představení, areál dětský svět, kinokavárna, DJs, workshopy, diskuse a podobně. Colours of Ostrava je držitelem cen Anděl za Událost roku 2005 a 2006 (za rok 2007 byl na toto ocenění nominován) a v anketě ALMA se stal třikrát po sobě Hudební událostí roku.

A jak to vypadalo v minulosti? Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava letos navštívilo přes 22.000 návštěvníků. Na 12 scénách se představilo více než 100 kapel a DJs v čele se Sinéad O´Connor, Happy Mondays, Goldfrapp, Gogol Bordello či Janem Garbarkem a Habibem Koité. Festival se sice koná blízko centra Ostravy, ale v části, kde jsou parky, stromy, zeleň a v okolí Slezskoostravského hradu. Kromě letošních kapel na festivalu hostovala v jeho historii taková jména jako Robert Plant, Salif Keita, Gipsy Kings, Marianne Faithfull, Goran Bregović, Coldcut, Mando Diao, Bajofondo Tango Club, Richard Bona, Rachid Taha, The Frames, Woven Hand, Delirious?, Värttinä, Natacha Atlas, Asian Dub Foundation, George Clinton & Parliament/Funkadelic, Bob Geldof, Kosheen, Fun-Da-Mental, Trans-Global Underground, The Klezmatics a další. Slušná historie, co říkáte ...

Zdroj fotografie:
www.colours.cz
Pro více informací taktéž


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Lucie Hajduková - 2.12.2008 - 19:18

Dnešní dodatek tisk. zprávy
První potvrzenou hvězdou příštího ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava je Maceo Parker. Tento americký saxofonista, zpěvák a nenapodobitelný showman je symbolem strhujícího brownovského funky, řízného rhythm´n´blues, duši trhajícího soulu a v poslední době také nadšeným příznivcem hip hopu. Hrál po boku mnoha legendárních hudebníků - Jamese Browna, Bootsy Collinse, Ray Charlese nebo George Clintona – a o spolupráci ho požádali mimo jiné James Taylor, Dave Matthews, Ani DiFranco, Bryan Ferry, Keith Richards, Red Hot Chili Peppers. Prince ho například na turné k albu „Musicology“ uváděl na pódiu výkřikem: „Dámy a pánové, přichází můj Učitel“. „Počítáme s tím, že Maceo Parker festival uzavře v neděli 12. července podobně jako George Clinton v roce 2005“, říká Zlata Holušová, dramaturgyně a ředitelka festivalu.


Od: Jaromír Komorous - 3.12.2008 - 10:20

Tak, to je opravdu "maso". Vidět živě vřele doporučuji. To štěstí jsem neměl.


Od: Lucie Hajduková - 27.1.2009 - 14:44

Levnější čtyřdenní vstupenky jen do konce ledna !
Pouze do 31. ledna je možné koupit čtyřdenní vstupenky na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava za cenu 660 Kč. Od 1. února cena stoupne na 760 Kč. První již oznámenou hvězdou je americký funkový saxofonista, zpěvák a showman Maceo Parker, který festival uzavře. „Na programu pilně pracujeme, brzy oznámíme další potvrzená jména,“ doplňuje Zlata Holušová, ředitelka a dramaturgyně přehlídky. Vstupenky jsou k dostání ve všech pobočkách sítě Ticketpro.


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0589 s