Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 13.6.2024, svátek má Antonín 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


divnej brouk dobí/ýjí Rozhlednu

15.02.2009   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

divnej brouk dobí/ýjí RozhlednuKdyž jsme před časem prohlíželi jedno oblíbené internetové fórum, zaujal nás čísi vložený odkaz, okomentovaný: „Nejvtipnější, co jsem kdy četl“. Nevím, jestli nejvtipnější, ale k poprskání monitoru vašeho drahého (počítače), rozhodně postačující. O to víc nás těší, že se autorovy legračních povídky, budou od tohoto měsíce objevovat také na našem webmagazínu.

Divnej brouk, ačkoliv na první pohled pouhý blogger, tedy jeden z X na internetu, si za relativně krátkou dobu své virtuální existence vybudoval početnou síť fanoušků, kteří pravidelně navštěvují jeho stránku, na níž autor zveřejňuje své povídky.

„Těžce neuvěřitelné a lehce humorné trampoty divnýho brouka“ popisují situace, v nichž se autor vyrovnává s pálivou omáčkou, letem s nízkonákladovými aerolinkami a nebo s prkny (téměř) všeho druhu. V jiných, inspirovaných dobami májových průvodů, čtenáři zavzpomínají na luxus husákovské módy či plnění pětiletky. Autor promptně reaguje na nejnovější trendy a důležitá témata, díky čemuž mohou čtenáři ocenit „broučí“ postřehy ohledně tuningu a nebo možností onanie s rukou v sádře.

Blog divnýho brouka zaznamenal čtenářské ocenění ve formě nominace a následně vyzískaného 1. místa v anketě „Blog roku“. Ať už souhlasíme s výroky, které přirovnávají autorovy povídky k doposud nepřekonané slávě tvorby &Simka a Grossmanna a nebo se spokojíme s nejčastějším označením „srandovní“, přečtením povídek divnýho brouka jistě nic nezkazíme a velmi pravděpodobně, s ohledem na množství nadšených čtenářů, si prosvětlíme šedou denní realitu. První povídku z pera tajemného autora naleznete již zítra na našich stránkách v sekci prozaická tvorba. V rámci aktuálního tématu „Voda“ nám divnej brouk prozradí, jak nastupoval do kánoe.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0525 s