Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 23.5.2024, svátek má Vladimír 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Nejpřitažlivější seriáloví muži...chcete je?

13.07.2009   Kateřina Sovová   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nejpřitažlivější seriáloví muži...chcete je?Přestože nadmíru deštivé, také letošní léto je tím pravým časem pro nevázané snění. V rámci sladkého nicnedělání nám tedy nic nebrání zavzpomínat na nejmilovanější seriálové muže posledních let a jejich skutečné představitele.Joe Lando
(nejslavnější role: Byron Sully, seriál Dr. Quinnová)Patrně nejslavnější vyučený kuchař v seriálové branži dobyl ženská srdce na začátku devadesátých let jako nezapomenutelný Byron Sully, ochránce lidských práv a především milující partner půvabné Dr. Quinnové. Přestože Lando po skončení seriálu podobný úspěch nezopakoval, své fanoušky neztratil a zůstává s nimi v kontaktu i nadále prostřednictvím obsáhlých webových stránek, na kterých aktivně komunikuje ve vyšetřených chvilkách, v nichž neopečovává svou pětičlennou rodinu.

Richard Dean Anderson (nejslavnější role: MacGyver, seriál MacGyver; Jack O´Neill
, seriál Hvězdná Brána)Přestože mladší generace si Andersona spojuje s rolí cynického Jacka z Hvězdné brány, rodáka z amerického Minneapolisu proslavila především postava roztomilého všeuměla MacGyvera, s níž „Rick“ strávil osm nezapomenutelných let. Kromě podnícení zájmu o studium přírodních věd seriál zvýšil poptávku po švýcarském „červeném nožíku“ značky Victorinox, bez něhož Anderson neodehrál takřka jedinou epizodu. Někdejší partner takových žen, jakými jsou Katarina Wittová či Terry Hatcherová nakonec našel své štěstí v náručí herečky Apryl Prose, s níž vychovává svou nyní jedenáctiletou dceru Willie. Ve volných chvílích se devětapadesátiletý herec projíždí na motorce nebo zachraňuje tuleně.

Rob Stewart (nejslavnější role: Nick Slaughter, seriál Vražedné pobřeží)Charismatický, věčně dobře naladěný detektiv Nick Slaughter, přišel na casting své budoucí životní role přímo z ulice. Zraněný kanadský hokejista na svůj osud ovšem rozhodně nežehrá. Sociální síť Facebook herce spojila nejenom s rekordním množstvím jeho fanoušků, ale zároveň umožnila snové setkání se srbským obyvatelstvem, jehož sympatie k herci samotnému a jeho detektivovi s culíkem, nevyhasly ani deset let po skončení největších politických nepokojů v zemi, jejichž ikonou se postava Nicka Slaughtera stala. Po veleúspěšné návštěvě Srbska tak Rob momentálně připravuje dokument věnovaný tamějším studentským nepokojům a své nevědomé roli, kterou s Nickem v této zemi získal. Svůj jinak poklidný život rozděluje mezi manželku Celianu a třináctiletého syna Daniela.

Yannick Bisson (nejslavnější role: detektiv Jack Hudson, SueThomas: FBEye; William Murdoch, seriál Murdoch mysteries)

 


Ačkoliv teprve čtyřicetiletý, ve své rodné Kanadě už platí za seriálového veterána. Není se čemu divit. Od svých třinácti let, kdy budoucí televizní hvězda poprvé stanula před kamerou, je sympatický Yannick takřka na roztrhání. Po v Česku populárním seriálu Doba přílivu či roli agenta Jacka Hudsona v Sue Thomas: FBEye, kulminuje Bissonova kariéra s rolí uvědomělého viktoriánského detektiva Murdocha, jehož vyšetřovací metody budeme moci obdivovat v nadcházejících měsících také na českých obrazovkách. Majitel nejuhrančivějších kanadských očí tráví mimo natáčení čas nejraději v náručí své milované ženy Chantalle, s níž Bisson nedávno oslavil 18. let šťastného manželství. Nejlépe se pak cítí v rodinném kruhu, obklopen svými třemi dcerami.

foto:osobnosti.cz, rdanderson.com, facebook(garden), joelando.com


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Magda - 6.10.2010 - 14:35

Y.B.
Yannick je nejbožejší :D :) a hrozně mus luší oblek,hlavně v Murdochovi :)))


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.032 s