U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Zvláštní Ludvík Souček: bylo by mu stoKlepy a báchorky admirála MachorkyBýti hercem. Jest to kauf?52 historek, humor na hraně a jazyk, který se používáDědictví: Tiché sourozenecké křivdy pod povrchemMrzutá rybka? Humor a úžasně barevný oceánSvobodomyslné postřehy ze Světa knihy 2026Tankový prapor slaví 35 let: Porevoluční kinohit zůstává rekordmanemTarzan a Jane, oba nakresleni překrásněPovím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z fronty
To jsou věci. Také se vám to stává? Prázdniny, dovolená a města se vylidňují. Do mailu přicházejí nabídky na nejrůznější tovar. Exkluzivita vaší peněžence zaručena. Že jste si nic neobjednávali? Ptají se vás? Jako spam to není označené nikdy. O co jde? O vymazlené záležitosti každodenní potřeby. Třeba nezbytností na golf.

To je bžunda:) Teď teda nevím jestli se tady přiznávat, že si také občas jedu "zahrát hokejčičkama" :-) Každopádně mi též chodí katalog zájezdů - a to prosím začal chodit v dobách, když jsem nevěděl jak se hole drží, čert ví kde sehnali mou adresu - a v tom katalogu je spoustu zajímavých dovolenkových pobytů s golfovým programem, akorát ta cena je trochu mimo moje obzory. Egyptská dovča je proti tomu cenově za babku.
Klidně se přiznej. Taky mně to vrazili někde do rukou. Co takhle "Já a hokejčičky?"
No ale jako příznivec golfu musím pro trochu té objektivity dodat, že základní vybavení seženeš za hodně málo. Začátečnický set 2-3000, rukavice 200, denní vstupné+míče cca 200, fee na hřiště na den dá se sehnat i za 300-500 A teď to srovnej s cenama za lyžování..
Naprostý souhlas v intencích o jakých mluvíš. Ale protože se málokdy spokojíš se základem, rozběhne se to hnedle nekontrolovatelně. Lyžování bych ještě rozdělil na sjezdové a běžecké. Finanční vstupy jsou diametrálně rozdílné, to víme. V momentě vstupu na závodní úroveň se ale obecně ve sportu přece jen snižují náklady díky nějakému sponzoringu a snad i dotacím. Ale to se nás už netýká.
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.