Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Moderní rosnička aneb jaké bude počasí?

25.11.2009   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Moderní rosnička aneb jaké bude počasí?Typické ráno snad každého z nás: budík, protáhnutí, zívání a neochotné přesunutí z postele. Pohled na teploměr prozrazuje venkovní teplotu jeden stupeň Celsia. Následný přesun ke skříni rozkrývá dilema. Co na sebe? Jaké bude počasí?

Teď je zima, takže bunda, svetr, tričko, kalhoty a teplé zimní botičky. Ale co když odpoledne bude deset stupňů Celsia a kabát bychom nejradši viděli tam, odkud ho teď míníme vytáhnout?

Potěším vás. Nemusíte utíkat do nejbližšího zverimexu, zda náhodou nemají rosničku. V pohodlí domova zapnete počítač otevřete http://pocasi.cklub.cz/ .Zvolíte zemi, konkrétní oblast nebo nejbližší město a už víte jaké oblečení na sebe. Aniž by jste vykoukli ven, dozvíte se, jaké je aktuální počasí. Zda je oblačno, polojasno anebo prší. Jaký je tlak, síla větru, viditelnost, vlhkost.

Pokud máte rádi rituální obřady, hned vidíte v jaké fázi se měsíc právě nachází. Dětem můžete určit, kdy nejpozději mají přijít domů, neboť web nabízí přehled i o tom, jak slunce vychází a kdy zapadá. Předpověď počasí na příští den včetně teplot je samozřejmostí.

Nelahodí- li zdejší počasí vašemu tělu, potom není nic lepšího než odcestovat do zemí teplejších. Takové Kapverdské ostrovy vůbec nejsou špatné, neboť aktuální počasí na Kapverdských ostrovech je kolem dvaceti pěti stupňů Celsia. Radši byste do Egypta? I počasí v Egyptě je známo. Stačí se podívat na http://pocasi.cklub.cz/egypt/.

Abychom vás ale neuváděli v omyl, na webu je možno zjistit počasí snad na kterémkoli kontinentě a ve kterémkoli státě. Od Evropy až po Austrálii a Oceánii. Takže pokud již balíte kufry, doporučuji navštívit web http://pocasi.cklub.cz/ a hned máte jasno, co s sebou a co nechat doma.

Web je přehledně a jasně proveden, takže ani samotné vyhledání určitého místa nezabere ani pět minut a místo postávání u skříně zbude čas na pořádnou snídani.
_______
Jedná se o PR článek.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0215 s