Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pátek 21.6.2024, svátek má Alois 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Novinka na trhu: magická tabule překvapí i vás

01.12.2009   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Novinka na trhu: magická tabule překvapí i vásDo dětského pokojíčku i do kanceláře. Do kuchyně, do školy, do obchodů nebo také do šatny na tréninky. O čem je řeč? O novince na trhu - magické tabuli, unikátní fólii, která se pomocí statické elektřiny sama přichytí na zeď. V bílé nebo černé barvě poslouží jak kreativním dětem, tak i sportovním trenérům nebo manažerům na pracovních poradách.

Magická tabule sklidila úspěch ve Velké Británii, kam také sahají její kořeny. Majitelé patentu získali investory v soutěži u nás známé jako Den D, kde se o ni zajímali čtyři z pěti investorů. Nápad pak získal dva z nich. A následně došlo k jeho realizaci.

Snadno přenositelná bílá nebo černá tabule najde využití nejen v každé domácnosti, ale také v kanceláři, ve školách nebo ve sportovních klubech. Pro děti nepředstavuje žádné riziko, protože pád nehrozí a ratolesti jistě navíc ocení možnost popsanou tabuli mnohokrát jednoduše hadříkem mazat a vytvářet další umělecká díla. Naopak na poradách se pravděpodobně využije mřížkovaná tabule, která je navržena tak, že se po několika hodinách inkoust z popisovačů stane více permanentní a tabuli lze překládat.

Magická tabule najde i další využití, např. v kuchyni pro psaní vzkazů nebo výzdobu ledničky – na magickou tabuli se totiž mohou položit obrázky či fotky a ty časem změnit. Dále se také uplatní na trénincích pro nákresy taktiky nebo v zaměstnání při prezentacích.

Že máte v paměti staré dobré školní tabule? I ty může nahradit právě magická fólie a zelená tabule může putovat do sběru. Možnosti využití názorně ilustruje video: http://www.youtube.com/watch?v=TrYT0XHG1fw

Magická tabule je vyrobena ze staticky nabitého polypropylenového filmu. Právě díky tomu je schopna se přichytit na zeď, na dveře nebo tam, kde zrovna potřebujete. Dá se s ní rovněž volně manipulovat – jednoduše sundat a znovu „přilepit“.

K tabuli lze zakoupit doplňky – stírací ubrousky, klasické suché nebo barevné křídové popisovače. Lze na ni psát i klasickými permanentními fixy nebo běžnými popisovači, avšak ty se snadněji rozmazávají.

Takže pokud vás myšlenka vždy připravené tabule nadchla, nalistujte stránky a můžete objednávat – http://www.magicketabule.cz/


___
Jedná se o PR článek


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.032 s