Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Holky, hrajte si

04.12.2009   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Holky, hrajte siHryprodivky.cz jsou webem, který by neměl uniknout pozornosti žádné mladé slečny toužící po chvilce relaxace u nějaké zábavné online hry, ale nechce se jí předstírat nevšední řidičské dovednosti v simulovaných automobilových honičkách nebo prolévat hektolitry krve při střílečkách, jenž najde na jiných serverech s online hrami.

Naštěstí se jí právě zde nabízí únik do vyloženě dívčího světa, kde se může každá stát módní návrhářkou a stylistkou v jedné osobě, zazávodit si s poníky na napínavých dostizích, nebo dokonce vlastnit nefalšovaný ranč se spoustou zábavných úkolů vedoucích k jeho zvelebení. Jen málokterá holka nikdy nezatoužila po všech těch úžasných zážitcích, jaké jí tento bezpochyby výjimečný server plný neokoukaných online her nabízí.

Hned první pohled na úvodní stránku náhodnému návštěvníkovi prozradí, že se dostal někam, kde mu jeho léta tvrdým tréninkem získaná přesná muška nebo znalost těch nejúčinnějších šachových zahájení bude úplně zbytečná.

Ale i ten, kdo nedokáže správně sladit barvy make-upu s koňským postrojem, zorientovat se ve virtuální kuchyňce, nebo ho děsí animovaná zvířátka si zde rozhodně najde online hru, která ho chytne. Stačí jen nenechat se odradit mírně přeslazeným vzhledem webu a může si zkusit některou z veselých skákaček, potrápit si mozkové závity při řešení zapeklitých matematických rébusů nebo otestovat klasiku, jakou je už dlouhá léta populární hledání min.

Naprostá většina online her pro dívky, jež jsou zde k nalezení, je vyvedena v příjemných oku hráče lahodících barvách bez jakýchkoliv rušivých elementů. Hráč (nebo spíš hráčka) si díky tomu připadá chvílemi jako v cukrárně, kde si jen stěží vybere, jakou z těch jasnými barvami zářících laskomin okusit jako první. Na rozdíl od cukrovinek se ale tyto jedinečné online hry pro dívky jen stěží přejí a omrzí.

http://www.hryprodivky.cz přestavuje tak splnění přání nejedné dívenky mít místo věčných her a dovádění. Místo, kde si může splnit i ty nejpohádkovější představy. A něco podobného českému internetu scházelo.
___
Jedná se o PR článek


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: petra - 15.2.2010 - 18:16

ste trapni moc:( papa
chcipaci


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0275 s