Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Návrháři předvedli zimní modely. K ruce mají herečku HrubešovouÚvodník: Vzrušení, styl a glamour jsou přesnou charakteristikou nových kolekcí, které na jeden večer přinesly do Průmyslového paláce na pražském Výstavišti atmosféru New Yorku. Tým zkušených modelek vedených producenty a špičkovými choreografy z Londýna ukázal hvězdnou show elegantních a detailně stylovaných kolekcí, které sklidily velké ovace.

Článek: A jaké vlastně budou na podzim a v zimě trendy? Smyslný look zahalený tajemstvím, hra s prodlouženou siluetou, jednoduché a čisté linie, které mohou být dokresleny i pánskými prvky či vojenský styl s přidáním ženskosti.
Ale i třeba look inspirovaný středověkými kočovníky kladoucí důraz na vrstvení a strukturované materiály patří k módním hitům blížící se sezóny.
F&F Blue a F&F Black kolekce se drží hlavně černé, bílé a šedé barvy, ta se dobře kombinuje například s červenou, modrou, krémovou a jemně růžovou. Chcete-li být in, nemělo by vám v zimě v šatníku chybět oblečení z pletenin, kožešiny, Melton vlny, šifónu, jemné pleteniny nebo saténu.
Zájem o novinky nadcházející sezóny přilákal na módní přehlídku významné osobnosti, pro které je móda nepostradatelnou součástí jejich života. Mezi hosty nechyběly Petra Černocká, Linda Finková, Markéta Hrubešová, &Stěpánka Duchková, Jana Doleželová ani Lucie Koňaříková. 

Kolekce si pochvaluje i herečka Markéta Hrubešová (s jedním kouskem kolekce k vidění v ikonce nahoře): „Upřednostňuji čisté linie, mám ráda eleganci a ženskost, a protože se trendy mění vcelku rychle, je příjemné, že je možné si koupit krásné a moderní kousky oblečení za velmi dobré ceny.“
Zdroj: Oblečení britské značky F&F - ConPro

22.06.2010 - redakce