Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Ke třem z vás se již stěhuje Zelený RaoulÚvodník: Břitkým humorem oplývající zelený ufon již brzy zaťuká na dveře u tří čtenářů Rozhledny - vylosovali jsme tři výherce soutěže o sborník komiksových příběhů glosujících naši politickou scénu. Kdo měl tentokrát štěstí?

Článek:

O Raoula byla skutečná rvačka a redakční pošta nám z došlých odpovědí doslova přetékala. &Stěstěna se však může přiklonit jen ke třem soutěžícím a my vám hned povíme, kdo se jimi stal:

Poštou coby balíček zasíláme ufona nejprve k Václavu Motlovi do Letohradu, poté již lepíme obálku s knihou i pro Irenu Sladkou z Domažlic a do třetice všeho dobrého se na výhru může těšit Petra Sýkorová z Prahy 5. Nevejde-li se vám kniha do schránky, nezapomeňte si ji vyzvednout na poště, ať se nám nevrací zpět. To víte, Raoul už chce být taky někde doma...

Pokud jste nevyhráli, máme pro vás dobrou zprávu: V současné době na Rozhledně probíhá soutěž, ve které nevyhrají tři, ale hned pět z vás! A opět knížku. Tentorkát jde o skvělé Murdochovské detektivky ocukrované humorem. Ostatně, s Murdochem se můžete pravidelně setkávat i na obrazovce České televize. Tak neváhejte a hrajte zde: (klikni)

 

Ikona: Jota14.07.2010 - redakce