Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Helena Vondráčková vás vezme na prkna BroadwayeÚvodník: Královna české hudební scény si pro své fanoušky na podzim připravila hned dva koncerty, na kterých představí program inspirovaný jejím albem The Broadway Album. Pro tento zážitek však nemusíte kupovat letenku do Spojených států a vydávat se až na Broadway. Helena Vondráčková totiž zazáří ve Státní opeře v Praze a to 20. a 21. září. A vstupenky na jeden z koncertů mohou získat i čtenáři Rozhledny!

Článek: Celým koncertem bude zpěvačku doprovázet Bon Art Pops Orchestra pod vedením Františka Drse, se kterým už Vondráčková spolupracovala například na Vánocích v Opeře.

Zároveň se můžete těšit i na další hosty a rozhodně se nejedná o neznámá jména. Vystoupí zde totiž Jiří Korn, který se představí sólově, ale také se svými „muži v černém“ 4TETem nebo uslyšíte Báru Basikovou, která připomene muzikál Jesus Christ Superstar a která spolu s Helenou Vondráčkovou chystá společný duet z jiného muzikálu. Vážnější tón do koncertu přinese slovenský tenorista Miro Dvorský a ženskou část publika jistě potěší účast muzikálového a operního pěvce Mariana Vojtka.

Vondráčková
přizvala také jednoho zahraničního hosta. Je jím německý baritonista Vladimir Boldt. Spolu nazpívali dva duety poté, co se potkali v zimě v Berlíně. Na těchto koncertech se můžeme těšit na jeden z nich.

Helena Vondráčková: On Broadway
Kdy: 20. a 21. září od 19 hodin
Kde: Státní opera Praha, Legerova 75, Praha 1

Vstupenky můžete zakoupit v síti Bohemia Ticket (tel: 224 227 832, email: order@bohemiaticket.cz) a v pokladně Státní opery Praha (tel: 224 227 266).


Pokud si ovšem počkáte do pondělí, můžete si o lístky zasoutěžit na Rozhledně. Když správně odpovíte na naše otázky a budete mezi třemi vylosovanými, tak nezískáte jednu, ale hned dvě vstupenky na koncert konaný 20. září!
Zdroj a vizuály: Bon Art Production

07.08.2010 - redakce