Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Vyhrajte 6 vstupenek na kolosální koncert Helenky Vondráčkové na Broadway!Úvodník: 20. září vypuká velká show s Bárou Basikovou, Petrem Kolářem, Jiřím Kornem a 4Tetem a dalšími umělci, samozřejmě v čele s nezapomenutelnou Helenou Vondráčkovou. S Rozhlednou můžete nyní ukořistit 6 vstupenek (3 výherci po dvou lístcích) na tuto úžasnou hudební událost! Stačí odpovědět na tři otázky...

Článek:

Helena Vondráčková, Bára Basiková, Petr Kolář, Jiří Korn a 4TET, Miro Dvorský, Marián Vojtko a Vladimir Boldt. Ty všechny můžete 20. září spatřit na unikátním koncertu On Broadway ve Státní opeře Praha.


Čekají vás dva jedinečné  koncerty Heleny Vondráčkové a jejích hostů (na jeden z nichž u nás můžete vyhrát lístky), na kterých zazní největší hity americké Broadwaye. Nenechte si ujít nejkrásnější skladby muzikálových pódií a fimových pláten v podání královny české hudební scény.

Helena Vondráčková spolu se svými hosty Vám během těchto koncertů představí nejznámější muzikálové a filmové melodie za doprovodu Bon Art Pops Orchestra.

Velký orchestr, velcí hosté, velká show, velká hvězda.

To je HELENA VONDRÁČKOVÁ v Opeře. A vy můžete být u toho! Tři z vás vyhrají dvě vstupenky na velkolepou show konanou 20. září! Stačí poslat odpovědi na otázky na e-mail soutez@webmagazin.cz (uveďte i adresu, lístky budeme rozposílat poštou). Soutěž končí 9. září 2010, výherce upozorníme taktéž mailem. Držíme vám palce!

Otázka první: Kdo diriguje Bon Arts Pops Orchestra, který vám bude celý večer hrát?

Otázka druhá: Jaký muzikál připomene Bára Basiková? 

Otázka třetí: V jaké neziskové organizace se Helena Vondráčková v současnosti angažuje? Nadace Terezy Maxové / Naše dítě / Duhová kulička

 

Hodně štěstí! 

 

Nápovědu můžete hledat jak na stránkách Heleny, tak v článku na Rozhledně:  (klikni)

Fota a více informací: Oficiální web Heleny Vondráčkové -

http://www.vondrackova.net/cz/

09.08.2010 - redakce