Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Zdraví a esoterika pod jednou střechou: Minerva na obzoru!Úvodník: Naučíte se, jak se zbavit dioptrií bez očaře, popovídat si můžete s Lubou Skořepovou a čeká na vás i skutečný šaman - Juan Carlos Pacay Gomez. 2. – 3. 10. 2010 vypuká v pražském Michnově paláci další veletrh Minerva...

Článek:

Zbavte se dioptrií na Minervě
Horší se vám oči a zvažujete, že si necháte předepsat další, o něco silnější brýle? Ještě než k „očaři“ zamíříte, zkuste něco pro zlepšení zraku udělat sami. Na 35. Minervě – mezinárodní výstavě zdraví a esoteriky se naučíte účinné oční cviky pro posílení očních svalů a schopnosti zaostřovat, stejně jako mentální techniky, které zlepší schopnost mozku zpracovávat signály z očí. Stačí, když o prvním říjnovém víkendu zamíříte do Michnova paláce na pražské Malé Straně a můžete svůj zrak zlepšit až o několik dioptrií!

Motto: „Největší poklad světa máme ve svém srdci...“

Co je Minerva
Minerva je výstava, která se v Michnově paláci koná pravidelně 4x do roka. Můžete na ní kontaktovat přední české i zahraniční odborníky na alternativní a přírodní medicínu, astrologii, numerologii, výklad karet a další obory a navštívit řadu zajímavých přednášek, seminářů a workshopů z těchto oblastí. A samozřejmě tu na vás čeká spousta cenově zvýhodněných nabídek léčivých přípravků, zdravotních pomůcek, doplňků stravy, zdravé výživy, literatury, léčivých obrazů a kamenů a spousty dalších věciček pro zdraví i pro radost.

Na co se můžete těšit?
Jako vždy na širokou nabídku zkušených a kvalitních odborníků a také na bohatý program přednášek seminářů. Ty se přitom budou konat nejen po celou dobu výstavy (souběžně ve třech sálech), ale i o tři týdny později, v rámci tzv. Malé Minervy (jde pouze o přednášky a semináře, bez hlavního výstavního programu).

Ze spousty zajímavostí, které vás tentokrát na Minervě čekají, můžeme doporučit třeba následující:

Opravdovým bonbónkem bude seminář peruánského šamana Juana Carlose Pacaya Gomeze, který zájemcům odhalí duchovní rovinu prastarých indiánských příběhů a předvede nefalšovaný šamanský rituál, nebo přednáška Dr. Kurta Eberta, bývalého ředitele oddělení klinické neuropsychologie na Temple University Hospital a tvůrce Terapie přitahovacích polí (AFT), jedné z nejúčinnějších metod podpory osobního růstu, jaké jsou v současnosti k dispozici. Zajímavé bude i setkání s rakouskou terapeutkou Claudií Schwehla. František Capellari vám prozradí, jak se pomocí regresní terapie zbavit strachu, úzkosti, alergie či astmatu, na tvůrčí dílně s názvem „Co je to láska” si zhotovíte vlastní léčivý obrázek a primář MUDr. Jan Miklánek vám nastíní možnosti léčby pohlavních chorob pomocí homeopatie. A samozřejmě tu na vás, jako pokaždé, bude čekat spousta cenově zvýhodněných nabídek léčivých přípravků, zdravotních pomůcek, doplňků stravy, literatury, léčivých obrazů a kamenů.

2. 10. od 14. 00 herečka Luba Skořepová s vámi bude besedovat o tématu své nové knihy Tajemné síly přírody.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ZDRAVÍ A ESOTERIKY - 35. MINERVA

2. – 3. 10. 2010 10:00–18:00


Michnův palác

Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana
(součást Tyršova domu, poblíž lanovky na Petřín)


Přesný program přednášek a seminářů najdete na www.minervazdravi.com
(zdroj tamtéž)

Doktor Kurt Ebert


25.09.2010 - redakce