Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Samá voda, samá voda… Designblok!Úvodník: Letošní festival designu se opět blíží, a tak už se pomalu můžeme těšit na výtvory tuzemských i zahraničních, známých či začínajících designérů a firem. Dvanáctý ročník Designbloku nese téma VODA a odehraje se ve dnech 5. až 10. října v Praze.

Článek: Klasicky ve třech zónách - Holešovicích, Karlíně a na Starém Městě, které mimochodem spojuje voda (Vltava) – budete moci korzovat a vybírat designové skvosty za zvýhodněné ceny a užijete si i plánované akce, které majitelé butiků a obchodů připravili.
 
Hlavní dění se letos soustředí do Paláce Elektrických podniků (Bubenská 1) na stanici metra Vltavská, kde bude Superstudio Designbloku. Módní návrháře, architekty, šperkaře nebo interiérové designéry letos organizátoři rozdělili do tří sekcí. První část představí již zaběhlé firmy, které většina z nás zná, druhý oddíl patří začínajícím umělcům, kteří teprve hledají své místo na trhu a třetí sekce nabídne návštěvníkům možnost koupě výrobků, které na Designbloku zhlédnou.

Letošní ročník nabídne řadu pozoruhodných akcí. Budou jimi například módní přehlídky, které se po odmlce opět vrací nebo vystoupení umělců, kteří nejsou s designem až tak spjatí. Závěr festivalu se opět ponese ve znamení ocenění, která získají nejlepší vystavovatelé a účastníci projektu.

Superstudio otevřeno:
út–so 10.00–21.00
ne 10.00–19.00

Vstupné:
200 Kč plné vstupné
100 Kč studenti
50 Kč skupinové vstupné (od 10 osob)
děti do 15 let a invalidé zdarma

Vstupenka platí pro opakovaný vstup do Superstudia. 

Foto: Designblok 


27.09.2010 - redakce