Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Angličtina? To se musí naposlouchat...Úvodník: Zamotají vám tisíce písmenek v učebnicích angličtiny pokaždé hlavu? Jděte na to jinak. Nemusíte přeci vždycky využívat k učení jediného smyslu, a to zraku. Zkuste to třeba přes sluch. Oproti papírové učebnici vám zůstane skvělá výslovnost coby bonus. 

Článek: Máte pocit, že jste s to naučit se pár slovíček ze slovníčku, pochopit základní prvky gramatiky, ale nedej bože narazit na Angličana či rovnou zaoceánského "Amíka"? Připadá vám i poté dlouhé měsíce drilovaný jazyk jako nesrozumitelná hatmatilka a představa, že máte zareagovat na primitivní dotaz v londýnském obchodě, na newyorském letišti či v kalifornské restauraci, vám na zádech pozdvihá nepříjemnou husí kůži? Nebo jen vyvažujete každou minutu svého času zlatem a zdá se vám, že jediný čas který jste ochotni a schopni věnovat výuce angličtiny představují jízdy autem či městkou hromadnou? I pak je tento praktický učební styl právě pro vás!

Jak na to? Stačí sáhnout po jednom ze 4 CDéček Anglicky bez učebnice od nakladatelství Fragment. A aby vaše rozhodování nebylo stíženo akutní nerozhodností, jako novinku si pro vás Fragment připravil všechny čtyři kousky pěkně pohromadě v jednom balení. Samozřejmě za cenu výhodnější, než když je budete kupovat zvlášť.

CD nosiče s dokonalou výslovností angličtiny v MP3 se zaměřují na různé kouty kouminikace. Naučíte se mluvit v restauraci, na nádraží, v hotelu nebo při nakupování a to v tak širokém kontextu, že si troufnete na běžnou komunikaci i mimo vymezené ranky. Stačí nestydět se zopakovat si slovíčka a fráze nahlas. Vybírat můžete z 59 tématických okruhů, ve kterých se naučíte na 1200 slovíček. A jak jsou CD dělena? CD 1 - Restaurace a jídlo CD2 - Nakupování CD3 - Ve městě CD4 - Cestování a služby. 

Posloucháte při cestách muziku? Přetáhněte si místo ní MP3 učebnice se slovníčkem i 230 cvičeními. Letenku do Británie či států si můžete koupit již teď. Do pár měsíců vás od rodilého mluvčího nikdo nepozná. A mimochodem, podobně jako u češtiny, ve Státech také dokonale gramatiku umí málokdo...  

Anglicky bez učebnice - 4 CD s MP3
Autorky: Markéta Galatová, Anna Kronusová
Běžná cena 199,- e-shop Fragmentu 175,-
http://www.fragment.cz
(obrázek převzat tamtéž)
18.11.2010 - Michaela Wilhelmová