Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Jaké bude vaše dítko? Prozradí to zvěrokruhÚvodník: Chcete příbuzné či sebe sama obdarovat zvěrokruhovou rukovětí z povolaného pera? Pak sáhněte po jedné ze série maličkých publikací určené pro rodiče robátek od plenek až po základní školu. Nepodepsal se pod ně nikdo menší, než slavná kartářka a astroložka Dagmar Kludská.

Článek:

Jak bude vycházet s rodiči, co od něj očekávat - posílat ho spíše na studia, tlačit na pilu, nebo nechávat věcem volnější průběh a zabránit tak odporu k věcem? Podobné otázky si klade každý rodič. Odpověď se přitom může skrývat i v pouhopouhém datu narození, respektive znamení, pod které den spadá. Samozřejmě, nelze zevšeobecnit na všechny případy, ale někdy nám zbude jen podivení se, jak výstižná definice dle narození může být. 

Dvanáct knížek, dvanáct znamení. Pro každé jedna roztomile ilustrovaná publikace malého formátu a zdařilé grafiky. Cílová skupina nás může zmást. Proč? Knížka totiž vypadá jako typická dětská literatura, což je dáno hlavně grafikou, opak je však pravdou - patří spíše do rukou rodičů. Z pohledu druhého je však nutné říct, že hraje na mateřskou strunu a rodičovskou něhu a uklouznutí k sociální nejasnosti tak člověk přejde mávnutím ruky a přiděláním cedulky, určující dárek pod stromeček novopečené mamince. 

Poskytnuté informace působí zprvu jako obecný popis sedící snad na každého. Nakonec se zarazíte a zjistíte, že i když už máte nějaký ten rok za sebou, v některých definicích se až nebezpečně dobře poznáváte sami. Samozřejmě, pokud v rukou právě držíte "tu svou" nafialovělou knížečku. Ideální dárek tak může potěšit i ty, kteří podobné vědy strkají spíše do šuplíku "pavěd". 

Sbíhají se vám na novou publikaci sliny a ne a ne si vzpomenout, v jakém znamení je vaše (či jiné) dítko? Žádný problém. Připravili jsme si pro vás nápovědu:

BERAN     21.3. - 21.4.    
BÝK     22.4. - 21.5.    
BLÍŽENCI 22.5. - 21.6.
RAK     22.6. - 21.7.    
LEV     22.7. - 22.8.
PANNA     23.8. - 22.9.    
VÁHY     23.9. - 23.10.    
&STÍR     24.10. - 22.11.    
STŘELEC 23.11. - 21.12.    
KOZOROH 22.12. - 20.1.    
VODNÁŘ     22.12. - 20.1.
RYBY     19.2. - 20.3.


Autorka: Dagmar Kludská
Ilustrátorka: Veronika Čtvrtečková
Počet stran: 48
Běžná cena 129 korun, v e-shopu Fragmentu 114 
Dostupné z:

http://www.fragment.cz/prehled/popularne-naucna-literatura-pro-dospele/astrologie-esoterika-zahady/astrologie-horoskopy/horoskop-vaseho-ditete/blizenci-horoskop-vaseho-ditete-s100476847

A závěrem perlička na dortu v podobě knižní ochutávky z vydání věnovaného Blížencům. Že máte doma jako na potvoru dítko Raka, Berana, Váhu a tak dále? Nevadí, mlsat zdarma můžete i přímo na stránkách vydavatelství. Ke každé knížce můžete okusit obsah prvních stran v PDF formátu.    16.12.2010 - Michaela Wilhelmová