Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Arizona Girl: Svěží jarní vánek do vašeho šatníkuÚvodník: K tomu, abyste si mohli plnými doušky užívat pocitu volnosti a lehkosti, jsou vedle ležérních střihů také velmi důležité použité materiály. Převládá bavlna, sepraná džínovina, kůže, semiš, pro drobné detaily, které dodají šmrnc, poslouží anglická krajka, háčkování či jemný žerzej. Klíčovými barvami jsou světle modrá, broskvová, jemně růžová a samozřejmě nechybí bílá a tělová.

Článek:
Další z nových kolekcí, které pro nadcházející sezónu Jaro / Léto 2011 představila britská módní značka F&F Blue, nese název Arizona Girl a je určena, všem ženám a dívkám, které se již nemohou dočkat, až odloží kožichy a roláky a vyrazí na první nespoutaný víkend letošního jara. Kolekce Arizona Girl přináší typický americký look, ke kterému neodmyslitelně patří džíny se zvýšeným pasem, kožené a semišové bundičky, džíny v pánském stylu, džínové šortky, potištěná trička, ale také velmi ženské krajkové topy či romantické květinové šaty.

Arizona Girl je charakteristická hravostí a nápaditými detaily, jako jsou třásně, záplaty, háčkované a krajkové lemy či jemné květinkové potisky. Nejrůznější kombinace jsou tedy nasnadě, stačí jen hodit za hlavu všechny konvence a dát volný průchod vaší fantazii.

 
 

 

Módní návrháři hledali při přípravě této kolekce inspiraci u zvučných jmen, jako jsou Gucci, Balmain, Elie Tahari nebo Dolce&Gabbana. Takže pokud neodoláte a sáhnete po kterémkoli kousku z této kolekce, úspěch je rozhodně zaručen. Arizona Girl potěší nejen milovníky „sedmdesátek“, ale určitě si v ní najdou zálibu i ti, kdo se prostě jen chtějí cítit dobře, být trendy, zkusit něco nového a zůstat přitom sami sebou.


A že potřebujete spíše něco společenského, nejlépe oděv, jaký se dá bez obav vzít i na jednání do práce? Ani o ten není nouze:  

 
Zdroj: ConPro / F&F 


19.04.2011 - redakce