Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Otravuje vás letošní počasí? Užijte si léto s holínkami!Úvodník: Jsou nezbytnou výbavou na každý festival, navíc letošní Benátská noc to jen potvrdila. Holínky jsou praktické a dnes i designově přijatelné. Už je máte?

Článek:

Holínky jsou pro mnohé gumáky, které se nosí spíše v zemědělských místech. Jejich praktičnost ovšem zaujala světové designéry, a tak jejich styl přizpůsobili módním trendům a nový hit je na světě.

Dámské Coqui Nymph

Směs kaučuku a termopolyuretanu v sobě spojuje pružnost, vysokou odolnost a komfort při nošení. Podšívka z přírodní bavlny zase poskytne nohám přirozený a příjemný pocit, kdy budete jako v bavlnce. Pozornost byla zaměřena i na zdravotní stránku, a tak jsou holínky i ortopedicky vhodné.

       
Dětské Coqui Rainbow

Velký výběr holínek vám nabízí značka COQUI [koky]. Toto pojmenování znamená druh malé žabky žijící ve Střední a Jižní Americe, čili se jedná o obojživelníky. Holínky od této značky pak užijí malí i velcí při dovádění na zahradě, houbaření, rybaření, na festivalech, ale klidně si je můžete vzít i do města, protože svým dezénem si nijak nezadají s módními botkami. Dámské modely jsou dostupné ve velikostech 36 – 42 a dětské boty jsou k dispozici ve velikostech 22 - 35. Boty mají i protiskluzová opatření a za snížené viditelnosti jsou zde i reflexní pásky umístěné diskrétně na patě holínek. Ceny dětských holínek jsou 349 Kč, dámské holínky stojí 599 Kč nebo 699 Kč.

Festivaly jsou v plném proudu, vy přijeďte v plné zbroji! 

     
Dámské Coqui Nymph

Zdroj a foto: Original Communications, s.r.o. 


02.08.2011 - redakce