Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Skandály kolem SuperStarÚvodník: Zuzana Zaharowská a Jan Kořalka jsou asi dvě největší záhady kolem SuperStar posledních dní. Zatímco Zuzka se své druhé šance vzdala, Kořalka druhou šanci získal, přesto do TOP 10 nepostoupil. Oba se ale ještě v neděli zubili na diváky z televizní obrazovky. Podle regulí soutěže vlastně naposledy, ovšem regule, neregule, Kořalku si odvezla hned po ukončení natáčení policie a Zuzana odjela do Zlína připravovat se na maturitní zkoušku.

Článek: Jak už se uvedlo v médiích, oblíbený Jeník Kořalka, pohodář a smíšek, který se během soutěže zvládl i zamilovat, byl obviněn ze sexuálního zneužití čtrnáctileté dívenky, s níž měl dovádět loni o prázdninách. Hrozí mu osm let vězení a tím veškerá legrace končí. Nehodlám rozpitvávat Jeníkův morální profil, ostatně není ani první ani poslední, kdo ač dávno plnoletý, propadl kouzlu děvčete tzv. „pod zákonem“. K Jeníkově smůle se o tom dozvěděla i policie. To, že se něco podobného děje v létě na zábavách za kulturními domy, totiž až na policii obvykle nedojde a tak nám tu podobné „skotačení“ s nezletilci docela slušně bují. Samozřejmě až soud určí Kořalkův další osud a do té doby by měla platit presumpce neviny. Pro mě osobně platí, pro tisk bažící po senzacích nikoliv. Navíc nějakého skandálku už bylo třeba, však jen upoutá uvadající pozornost veřejnosti a dodá patřičné reklamy.

„Kriminální případ“ Kořalka zcela zastínil bulvárně zneužitelný výrok Zuzany Zaharowské, která se s diváky rozloučila s tím, že ji čeká maturita a ještě jiné „radosti“, jenž život přináší.
Pro velkou skupinu jejích fandů znamenalo její předčasné odstoupení zklamání. Zuzka patřila k horkým favoritům do TOP 10, měla nezaměnitelný projev a kouzelné charisma. Asi se nedopustím žádné senzace, když řeknu, že ony radosti znamenají Zuzčino těhotenství. Bohužel si to cvrlikají i vrabci na střeše. Sdělila to navíc tak šikovně, že to muselo dojít každému. Samozřejmě u maturantky jednadvacátého století nečekané otěhotnění překvapí, ale stát se může nakonec cokoliv. S ohledem na její mateřství lze tedy očekávat, že hudbu asi na čas postaví na druhou kolej. Je to velká škoda, protože je typ, který na naší scéně chybí, navíc už loni se probojovala jako patnáctá mezi 31 semifinalistů soutěže Zlíntalent 2003. A na SuperStar upoutala hlavně svou přirozeností a rovněž inteligencí. Zuzka nezpívala pro pubescenty, ale pro „vyzrálejší“ publikum, jenž nehledá tváře z předních stránek exkluzivních časopisů, ale zajímavé osobnosti.


Ať jsou „průšvihy“ z osobního života Jeníka Kořalky i Zuzky Zaharowské jakékoliv, věřím a doufám, že je ještě někdy uvidíme a hlavně uslyšíme zpívat.


16.04.2004 - Martina Bittnerová