Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Strašidelný plakát zná své majitele: Putuje do Ostravy, Teplic i Lázní BohdanečÚvodník: Soutěž o plakát s 23 nejstrašidelnějšími místy naší vlasti se těšila vaší značné pozornosti. Vylosovali jsme tři výherce, ke kterým si již plakát hledá cestičku skrze poštovní doručovatele...

Článek: Až do konce prázdnin jste mohli zápolit v klání o plakát 23 míst, kde se budete bát. Najdete na něm mapu České republiky, na níž je vyznačena poloha nejzajímavějších bubákovských lokalit, včetně krátkého popisu záhadných jevů a GPS souřadnic. Kdo jsou tři štastní, ke kterým ve velké obálce putuje výhra?

Jako první získává plakát Dana Matysíková z Ostravy.

Druhé místo obsadil Ladislav Novotný z Lázní Bohdaneč.

A krásná třetí příčka, která nemusí smutnit, neboť získává stejnou cenu, jako předchozí dvě, patří Aleně Matysové z Teplic.


Výhercům gratulujeme!

A pokud mezi nimi nejste, smutní být nemusíte. Od 1. září můžete s Rozhlednou zkusit štěstí v nové soutěži. Hraje se o dámské čtivo plné lásky a magie. Ve hře jsou vítáni i páni - třeba knížka udělá radost jejich polovičkám či maminkám. Stačí se podívat sem:  (klikni)

03.09.2011 - redakce