Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Projekt rodiny Michaela Jacksona přijede i k nám!Úvodník: Král popu se nesmazatelně zapsal do dějin hudby, proto ani po jeho smrti, která se odehrála před dvěma lety, neutuchá touha stále si ho připomínat. Kdy máte šanci? U nás jen čtyřikrát. Velkolepá chystaná show „FOREVER KING OF POP“ zavítá do čtyř českých a moravských měst v březnu roku 2012.

Článek: Projekt není jednou z akcí fanoušků, které sice mohou být velmi kvalitní, ale někdy také podprůměrné. V tomto případě akci organizuje Jackson Family Foundation v čele s hlavou rodiny Josephem Jacksonem. Je to tak možnost užít si atmosféry živého koncertního vystoupení Michaela Jacksona včetně všech jeho hitů na vlastní kůži. To vše díky nejlepší současné světové hudební a taneční živé pódiové show, která nese odkaz tohoto populárního hudebníka a titul „FOREVER KING OF POP“. 
 
Celá show bude mít 2,5 hodinový nabitý program, který nabídne to nejlepší ze 40leté kariéry zpěváka. Jak bude show vypadat? Bude mít atmosféru živých vystoupení včetně autentického „živého“ Michaela Jacksona je v rámci Forever King of Pop show dotažena k dokonalosti. O neopakovatelnou show se postarají i ostatní vystupující zpěváci, gospel choir, tanečníci a kaskadéři, živá doprovodná skupina, nádherné kostýmy, velkoplošná videoprojekce, skvělé kulisy a další doprovodné efekty. Fanoušci se mohou těšit na všechny nezapomenutelné hity včetně Billie Jean, Beat It, Thriller, Bad, ABC, I Want You Back, Black Or White, I Just Can´t Stop Loving You, Blood On The Dancefloor a mnoho dalších. Třešničkou na dortu bude autentická pódiová prezentace videoklipů k hitům Thriller a Smooth Criminal.
 
Vstupenky na Forever King of Pop show v České republice lze zakoupit od pondělí 24.10.2012 v předprodejních sítích www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a www.ticket-art.cz. Součástí turné po České republice budou následující 4 vystoupení:
 
ÚT 27.3.2012 PRAHA - TESLA ARÉNA
ČT 29.3.2012 BRNO – HALA VODOVÁ
PÁ 30.3.2012 PLZEŇ – HALA LOKOMOTIVA
SO 31.3.2012 OSTRAVA – HALA SAREZA


Zdroj a foto: Original Communications, s.r.o.
30.12.2011 - redakce