Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - DVD Pearl Harbor, designové bloky, psací potřeby i vůně - To vše může být vaše!Úvodník: &Sest letadlových lodí vysílá ráno 7. prosince 1941 na 353 letadel proti americké základně v Pearl Harboru. Následky známe všichni. Připomeňte si nechvalně proslulou událost spolu s námi - a vyhrajte některou ze tří cen, které na vás již čekají u nás v redakci! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku...

Článek:

Věděli jste, že mírová nařízení způsobila, že americká flotila nebyla 7. prosince 1941 připravena na překvapivý japonský útok? A to je jen to nejmenší z překvapivých fakt, která na vás čekají. Výročí útoku, který donutí USA zapojit se do druhé světové války, si připomínáme společně s televizním kanálem National Geographic Channel, který na středu 7. prosince 2011 ve 22 hodin připravil premiéru zdařilého dokumentu Vteřiny před katastrofou: Pearl Harbor. Na reprízu se můžete těšit hned po půlnoci, v jednu ránu, anebo v 9 hodin ve čtvrtek 8. prosince. 

Pearl Harboru se bude týkat i naše soutěžní otázka. Nejdřív si ale řekneme, oč tentokrát hrajeme. První cenou je DVD Pearl Harbor: Místo útoku. Druhé a třetí místo získá sadu psacích potřeb s originálním blokem. A ke každé ceně navíc máme přichystanou závěsnou vůni - do auta, nebo klidně na toaletu. A co musíte udělat, abyste mohli vyhrát? Poslat odpověď i s poštovní adresou na redakční email soutez@webmagazin.cz, a to nejdéle do 10. prosince 2011. Výhry se tak třeba stanou pěkným vánočním dárkem. Výhercům výhry zasíláme ihned po losování poštou, výherci budou zveřejněni (samozřejmě bez přesných adres) i na Rozhledně. Držíme vám palce! A nyní již otázka:  

 

Kde leží Pearl Harbor? 

V Jižní Americe / na Barbadosu / na Havaji / na Fidži / u Islandu

 15.11.2011 - redakce