Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - V jam cafe na Národní třídě se tančí lindy hop



Úvodník: Kráčejte nástrahám všedních dnů vstříc svižným swingovým krokem, přijďte načerpat pozitivní energii do kavárny jam café, jediné kavárny v centru Prahy, kde můžete absolvovat hodinovou výuku tance pod vedením zkušených lektorů a kroky hned vyzkoušet při následující taneční párty.

Článek:
Jam cafe sídlí v prvním patře pasáže Metro na Národní třídě, takže na shon metropole pohlížíte z příjemného nadhledu. A když vám přívětivá obsluha naservíruje některý ze zdejších vyhlášených alkoholických či nealkoholických koktejlů za neméně přívětivé ceny, svět je hned krásnější a všechny problémy řešitelné...

Taneční hudba zní v jam cafe několik večerů v týdnu. Swingu jsou zasvěceny pondělky a od března nově také středy. Nejznámější swingový tanec lindy hop (a na některých hodinách i charleston) tady začátečníky i pokročilé vyučuje zkušený lektor Milson Saidl. V pondělí na lekce navazuje oblíbená tančírna pro všechny milovníky swingu. Znalci k tomuto rychlému tanci doporučují například osvěžující koktejl High Society z ginu, hořkého vermuthu, broskvového likéru a grepového džusu (115 Kč) nebo Gimlet z ginu a limetové šťávy (80 Kč).

Kavárna jam cafe je otevřena každý den kromě neděle od 10 do 24 hodin. Hosté mohou vybírat ze stálého jídelního a nápojového lístku. K dispozici je bezplatné wifi připojení.
 
Kavárna jam cafe
Národní 25, Praha 1
tel.: 224 237 156
www.jamcafe.cz
www.jamcasting.cz




17.02.2012 - redakce