Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - 5 nápadů na potrhlé a kýčovité valentýnské dárkyÚvodník: Patříte k těm šťastně zamilovaným, kteří 14. 2. slaví Valentýna? Nechte se inspirovat, jakým praštěným gadgetem neboli vychytávkou můžete drahou polovičku obdarovat.

Článek:
1. Víceúčelová kachnička

Kačenka je div ne kultovním předmětem, pokud se právě chystáte skočit do napěněné horké koupele. Obyčejné gumové blátotlačky jsou ale již přežitkem. Dnešní kačenka má nesčetně podob - od klasické žluté přes růžové a různá stylová pojetí. A hlavně, dokáží i roztodivné věci. Některé skrývají v útrobách rádio, jiné k němu přidají i budík. A chcete-li vztahu ke kačenkám nový rozměr, prozradíme vám, že polovina z nich se vyrábí i s vibračním módem. Zbytek je jen na vás.

 

 
2. Valentýnský polibek vás prozradí

Tento malý tester ve tvaru srdce na vás podle výrobce, společnosti Addject, prozradí i to, co nechcete. Třeba, zdali je vaše láska pravá, nebo cítíte jen povrchní cit. Chyťte se s polovičkou za ruce, srdce vložte mezi dlaně a začněte se líbat. Je-li mezi vámi láska, srdce začne hrát. A jestli ne? Zkuste vyměnit baterie anebo přístroj reklamovat.
 


3. Kýčovitě romantická koupel

Představte si to ... Přijdete domů po dlouhém dni v práci a chcete jen relaxovat. Existuje snad lepší způsob, jak zlepšit náladu, než pustit nějakou pěknou hudbu a rozvalit se do vany s polovičkou? Přidejte k tomu tato vodotěsná náladová světýlka a o kýčovitou romantiku je postaráno. Fungují na AAA baterie a můžete si vybrat. Buď vám budou pomalu měnit barvy (oranžová, červená, fialová, zelená a modrá), anebo si vybere jen jednu a s tou si užijete skvělý večer v područí koupelové pěny.
 


4. Praktický Valentýn?

I kýčem vonící dárky z lásky mohou mít praktické využití. Co třeba srdce, které se při troše extravagantnosti dá nosit na krku, ale zároveň je vždy připraveno vstřebat do sebe jakákoliv data? Flash disk přímo od srdce můžete vylepšit i tím, že na něj něco nahrajete. Samozřejmě něco zamilovaného...
 


5. Trocha lásky s RQ kódem

Má-li váš drahý či drahá v telefonu čtečku RQ kódů, můžete dárkem zaútočit i na ni. S originálním sdělením. Ve Státech se nejlépe prodávají kódované svetry a trička - i se jmény obou zamilovaných - ale také kódem vybavené hrnečky. Dárek potěší hlavně muže geeky. Schválně to zkuste.Nemáte ještě valentýnské tématiky plné zuby? Rozhledna vám nabízí i řadu dalších článků. Pokud chcete naopak vědět, jakých dárků se vyvarovat, čtětě zde:


5 Valentýnských dárků, které určitě NEkupujte
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=11056


Pokud vás zajímá, odkud se Valentýn vzal, můžete si to přečíst v krátkém článku tady:

Valentýn – původ svátku zamilovaných
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=4000Obrázky: http://gizmodo.com, http://inventorspot.com/articles, http://www.mydearvalentine.com14.02.2012 - Michaela Wilhelmová