Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Knížky znají své výherce. Kam putuje manuál stravování, hravý semafor a dárečky?Úvodník: V lednu a únoru jste mohli soutěžit o převážně dětské tři knížky - Stolování pro každého, Co mi řekl semafor a Ozdobné balení dárků pro děti. Ze správných odpovědí jsme vylosovali výherce. Knížky již poštou putují k nim do schránky.

Článek:
Díky spolupráci s Vydavatelstvím MAC jste mohli soutěžit o tři publikace. Ostatně - odpověď na první otázku najdete hned v první větě. Ptali jsme se, kdo knížky vydal. Druhá otázka byla zapeklitější a kdo produkci vydavatelství neznal, musel buď hledat, nebo hádat. &Sance byla vysoká - 50 na 50. A jaká byla odpověď? Ano, Vydavatelství MAC vydává i knížky o dietách. Třetí otázka již byla jen pro vás - volili jste, jakou knížku vám máme v případě výhry zaslat. Zde jsou výherci i ceny, které k nim již putují:

Ozdobné balení dárků pro děti si přála jako výhru &Sárka Čermáková z Prahy. K prvnímu místu gratulujeme.

Druhé místo získává David Dočkálek z Ostravy. Posíláme mu publikaci Co mi řekl semafor.

A do třetice všeho dobrého Věra Skřivánková z Kyjova získává Stolování pro každého.


Výhercům gratulujeme!

Měli jste na knížky zálusk a štěstí se na vás neusmálo? Můžete si je samozřejmě i koupit - http://www.vydamac.cz/knihy-pro-deti-a-mladez.html
 

Pokud jste nevyhráli, nevadí. Na Rozhledně právě probíhají dvě další soutěže!

V první z nich můžete soutěžit o knižní bestseller Žena v černém, podle kterého jde nyní do kin horor s "Harry Potterem" v hlavní roli:

Do kin se chystá horor s Danielem Radcliffem - Vyhrajte jeho knižní předlohu!

Druhá soutěž je neméně atraktivní. Hraje se o čtyři vstupenky (pro dva páry) na koncert Jiřího Bárty a Dagmar Peckové. Soutěžit můžete zde:

Nová soutěž: Jiří Bárta a Dagmar Pecková. Máme pro vás na ně 2 x 2 vstupenky!


03.03.2012 - redakce