Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Na benefiční koncert Jiřího Bárty a Dagmar Peckové půjde...Úvodník: Další ze soutěží na Rozhledně se úspěšně překulila ke svému vyhlášení. Tentorkát se hrálo o dvě vstupenky pro dva na benefiční koncert pořádaný nadačním fondem Kolowrátek. Dvě obálky se dvěma lístky již putují k výhercům.

Článek: Operní pěvkyně Dagmar Pecková a violoncellista Jiří Bárta společně s Komorní filharmonií Pardubice pod vedením šéfdirigenta Marko Ivanoviće vystoupí na mimořádném benefičním koncertě Nadačního fondu Kolowrátek, jehož hlavní prioritou je podpora nadaných dětí a mladistvých. Libé tóny zazní 31. 3. 2012 v 19 hodin ve Stavovském divadle.

Hned na začátek vám prozradíme správnou odpověď:
Nadační fond Maximiliana, Francescy a Dominiky Kolowrat-Krakovských byl založen 26. 2. 2008 a svou obecně prospěšnou činností pokračuje v mecenášské tradici rodu Kolowrat-Krakovských.

Shrnuto podtrhnuto, stačilo napsat na redakční email rok 2008 nebo odpověď 2 a již jste byli zařazeni do losování. Z osudí tentorkáte vycházejí jako vítězové tato dvě jména:

Kristián Tomek z Prahy 2 a Zdeňka &Sevcová z Prahy 6

Výhercům gratulujeme, o své výhře byli po losování informováni elektronickou poštou, aby si mohli termín rezervovat v diářích.

A vám ostatním budeme držet palce do další soutěže, kterou odstartujeme v posledním březnovém týdnu. Již teď vám prozradíme, že na vás čeká outdoorová výbava i zábava pro vaše robátka. Sledujte Rozhlednu!

Soutěž proběhla ve spolupráci s agenturou 2media

20.03.2012 - redakce