Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - FOTOREPORTÁŽ: Eroticon podesáté. Intelektuálně i řádně lechtivěÚvodník: Nepochybujte o tom, že i jídlo dokáže být pořádně smyslné. Obzvlášť, pokud leží na těle lepé děvy. Nejen o tom byl ale letošní Eroticon...

Článek:
Workshop orientálního tance patří na Eroticonu ke stálicím. Letos k němu organizátoři přidali další tři sourozence - oděvní dílničku, lekce masáží a na závěr také vtipný workshop seznamování plný scének a úkolů.
 


Přednáška o gastroerotice měla plné publikum. Kromě přednášející bylo zapotřebí i několika figurantů - a samozřejmě ovoce a další chutná krmě. Přednáškové pásmo krom toho nabídlo intimní životopisy autorů science-fiction, pohled na vztah sexuality a víry a také sofistikovanou přednášku o milování v kosmu.
 


Koho dnes nebolí záda? Workshop masírování nás naučil základy, jak ulevit když ne sobě, tak alespoň ostatním. Nezapomínejte zapálit svíčku či aromalampu, masáže jsou energetickou záležitostí. Vyhábejte se páteři a pohyby veďte směrem z těla ven a krouživě zpět. Celkově v masáži postupujte směrem k srdci. Svaly je třeba nejdřív zahřát, třeba jen pohybem a olejem, teprve poté se můžete do práce pustit naplno.
 


Výtvory oděvbí dílny byly k vidění kolem páté odpolední. Věc nevídaná - účastnili se hlavně muži. Své originální modely předvedli na moderované módní přehlídce. 
 


Exhibicionismus k Eroticonu tak trochu patří. A humor jakbysmet.
 


Ani letos nemohla chybět tombola o skvělé a někdy i řádně chlípné ceny. Své místo měly i eroticoní zprávy či oblíbený soutěžní pořad na motivy Chcete být milionářem - Chcete být eroticonářem? S blížícím se večerem přišla doba muziky. Již tradičně hraje Hakka Muggies, syntéza rocku a tradičních bretoňských a irských písní. Něco výjimečného na jejich koncertě ale přeci jen bude. Prvně hrají naživo, bez aparatury. V komorním prostředí pivního šenku U kacíře není komb třeba.
 


Bez velkých beden a zvukařského pultíku se obejdou i A-Bomb. 
 


Desátý ročník je příjemně komorný. Dva sály, mezi nimi bar, venku zahrádka pro ty, kteří si chtějí zapálit nebo jen tak poklábosit mimo program.
 


A na žádné oslavě nesmí chybět dort. Příští bude rozkrojen asi zase za pět let...
 


Foto: Jarda Houdek a Richard Klíčník


14.06.2012 - Michaela Wilhelmová